Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
RKB
Posts: 11
Joined: 09 Apr 2011, 15:31

Post by RKB »

Syderyt wrote:Ludzie, jesteście niemożliwi :D. Polak potrafi. idźcie spać, pouczcie się do matury, egzaminów gimnazjalnych i po tym wszystkim sobie spokojnie pogracie. Nie ma to jak typowy POLAK :d
wystarczy wyłaczenie komputera i godzinny spacerek na przewietrzenie
misiek58
Posts: 55
Joined: 27 Jan 2011, 17:32

Post by misiek58 »

mlody5 wrote:
misiek58 wrote:
Dranzerpl wrote:Witam wszystkich.Jestem nowym użytkownikiem, starym fanem skoków narciarskich i DSJ 2, 3, 4 :)

HEllo ;D witamy tylko nie spamuj :D
teraz to Ty spamujesz... podstawowa zasada - używaj opcji EDIT!!!
no masz racje moj blad :D
Syderyt
Posts: 41
Joined: 08 Apr 2011, 17:52

Post by Syderyt »

RKB wrote:
Syderyt wrote:Ludzie, jesteście niemożliwi :D. Polak potrafi. idźcie spać, pouczcie się do matury, egzaminów gimnazjalnych i po tym wszystkim sobie spokojnie pogracie. Nie ma to jak typowy POLAK :d
wystarczy wyłaczenie komputera i godzinny spacerek na przewietrzenie
Hah. Jak tak wszyscy siedzą po 10 h dziennie to zużycie prądu jest wielkie : D. Oszczędzajcie energię elektryczna :P
Artello
Posts: 13
Joined: 25 Jan 2011, 21:41
Location: Warsaw

Post by Artello »

Godzina dla Ziemi o ile mnie pamięć nie myli to już była :P
matmatrix121
Posts: 1180
Joined: 11 Mar 2011, 21:39
Location: Polska, Chełm

Post by matmatrix121 »

Syderyt wrote:
RKB wrote:
Syderyt wrote:Ludzie, jesteście niemożliwi :D. Polak potrafi. idźcie spać, pouczcie się do matury, egzaminów gimnazjalnych i po tym wszystkim sobie spokojnie pogracie. Nie ma to jak typowy POLAK :d
wystarczy wyłaczenie komputera i godzinny spacerek na przewietrzenie
Hah. Jak tak wszyscy siedzą po 10 h dziennie to zużycie prądu jest wielkie : D. Oszczędzajcie energię elektryczna :P
wlasnie a nie tylko przy grach
Dranzerpl
Posts: 5
Joined: 09 Apr 2011, 22:06

Post by Dranzerpl »

Bartek5035 wrote:
Mistrz wrote:[quote="Edward "Ed" O"]
Mistrz wrote: Bo jak żeś jest frajer to trudno. Przypominam że dsj4 to produkt niedokończony i w powijakach. Kupowanie gry na tym etapie jest bardzo ryzykowne.
a co ja ryzykuje pojebie ?? 20$ ? hahahahhahahahhaha
"pojeb" to tak możesz sobie do siebie mówić pajacu z wiejskiej wytwórni szamb.
Pod pojęciem ryzyko w tym kontekście rozumiem to, że Jussi może wszystko pozmieniać i się okaże że gra może się nie spodobać. Poza tym 60 złotych to wcale nie jest mało. Są ludzie, którzy za tyle musza wyżyć miesiąc pierdzielony zasrany bogaczu!
haha dobre...
jeśli ktoś wchodzi na to forum, gra w dsj, to oznacza że ma komputer...
jeśli ma komputer to oznacza że stać go na opłacanie rachunku za prąd, który jest nie mały przy używaniu komputera... a to z kolei wiąże się z tym że na pewno stać go na kod...[/quote]
No widzisz.Niektórzy mają też tak, że stać ich na prąd, ale muszą mieć na żywność, bo posiada się X dzieci.Ktoś swoje kieszonkowe 40, 50 zł woli wydać na korki, albo piłkę, niż na grę.Rodzice wtedy dają ten maksimum dzieciom i trzeba żyć z tego co się ma.Ja np. nie kupię sobie klucza, ponieważ nie mam pieniędzy.Nie dostaję 100 zł tygodniówki jak większość "bogaczy", którzy uważają, że to i tak za mało.Okazało się, że twoja teoria się nie sprawdza.
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

Syderyt wrote: wystarczy wyłaczenie komputera i godzinny spacerek na przewietrzenie
Hah. Jak tak wszyscy siedzą po 10 h dziennie to zużycie prądu jest wielkie : D. Oszczędzajcie energię elektryczna :P[/quote]
ja mam laptota ^^ na baterie. na 10h używania kompa 5h to ładowanie ^^
michcio247
Posts: 6
Joined: 21 Mar 2011, 19:35
Location: Poland

Post by michcio247 »

Chciałbym powiedzieć coś od siebie. Jestem w miarę nowym użytkownikiem. Nie pisałem do tej pory jeszcze nic i codziennie śledziłem ten temat. Przez jakiś czas było na prawdę miło fajnie, fajna atmosfera. Teraz to co się zaczęło tu dziać to jakaś patologia. Jedni drugich wyzywają. Prawie nikt nie umie wyrazić opinii w normalny i kulturalny sposób. Kolejny wysyła foty gówna za przeproszeniem. No po prostu tragedia... Są tu osoby które potrafią rozmawiać i spokojnie dyskutować i nie ponoszą ich emocje...
A teraz co do bety2 . Chciałbym nadmienić, że gram w DSJ od pamiętnej "dwójki".
Do DSJ4 nie mam klucza, jeszcze go nie zamówiłem, czekam na wersję finalną. Parę osób dobrze napisało, że to jest wersja testowa i cały czas są wnoszone jakieś poprawki. Uważam, że Beta powinna być darmowa. Może niekoniecznie "World Cup" czy Drużynówka ale sama Praktyka. A Ci to już wcześniej zakupili klucz mogli teraz grać w Puchar czy w Drużynówkę. Sama nazwa wskazuje - "BETA" czyli wersja do testowania czyli darmowa. Albo żeby było to dla tych co nie mają klucza załóżmy na jakiś okres czasu przykładowo na 7 dni. Taka jest moja opinia.
Mam 17 lat i mnie samego np. nie stać na klucz bo jestem na utrzymaniu rodziców. W każdej chwili mógłbym poprosić ich o te 60 zł bo mają nie najgorsze zarobki. Również mają przyzwoite samochody (ojciec i matka) sam mam porządny skuter który oni mi sprezentowali i oni zawsze mnie wspomogą finansowo jak będę potrzebował. Mówię to nie żeby się pochwalić tylko dlatego żeby powiedzieć, że nawet jak kogoś stać na klucz to wersje BETA powinny być darmowe do testowania. Jeśli się spodoba wtedy wydać pieniądze i wiedzieć, że wydało się je w dobrym celu i że nie będziemy zakupu żałować. Tyle ode mnie.
Last edited by michcio247 on 09 Apr 2011, 22:24, edited 1 time in total.
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

[quote="Edward "Ed" O"]masz szczescie pseudomistrzu ze mnie w polsce nie ma bo jak bym ci wyjebal to bys odbil sie od plakatu justina biebera ktorego jak kazdy zapryszczaly nastolatek masz pewnie na scianie, idz zbierac zlom to cie bedzie stac na "ryzyko" kupna bety2 leniu pierdolony .

Milego popoludnia, dowidzenia mowie tym ktorzy maja zakupiony klucz bo reszta to zapryszczale nastolatki

ave :D[/quote]
Tylko weź drabinę ze sobą bo do pasa mi nie sięgasz debilku z adhd.
Syderyt
Posts: 41
Joined: 08 Apr 2011, 17:52

Post by Syderyt »

A jak oceniacie skocznie czertak mamut hs 205? jakie wady i zalety?
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

michcio247 wrote:Chciałbym powiedzieć coś od siebie. Jestem w miarę nowym użytkownikiem. Nie pisałem do tej pory jeszcze nic i codziennie śledziłem ten temat. Przez jakiś czas było na prawdę miło fajnie, fajna atmosfera. Teraz to co się zaczęło tu dziać to jakaś patologia. Jedni drugich wyzywają. Prawie nikt nie umie wyrazić opinii w normalny i kulturalny sposób. Kolejny wysyła foty gówna za przeproszeniem. No po prostu tragedia... Są tu osoby które potrafią rozmawiać i spokojnie dyskutować i nie ponoszą ich emocje...
A teraz co do bety2 . Chciałbym nadmienić, że gram w DSJ od pamiętnej "dwójki".
Do DSJ4 nie mam klucza, jeszcze go nie zamówiłem, czekam na wersję finalną. Parę osób dobrze napisało, że to jest wersja testowa i cały czas są wnoszone jakieś poprawki. Uważam, że Beta powinna być darmowa. Może niekoniecznie "World Cup" czy Drużynówka ale sama Praktyka. A Ci to już wcześniej zakupili klucz mogli teraz grać w Puchar czy w Drużynówkę. Sama nazwa wskazuje - "BETA" czyli wersja do testowania czyli darmowa. Albo żeby było to dla tych co nie mają klucza załóżmy na jakiś okres czasu przykładowo na 7 dni. Taka jest moja opinia.
Mam 17 lat i mnie samego np. nie stać na klucz bo jestem na utrzymaniu rodziców. W każdej chwili mógłbym poprosić ich o te 60 zł bo mają nie najgorsze zarobki. Również mają przyzwoite samochody (ojciec i matka) sam mam porządny skuter który oni mi sprezentowali i oni zawsze mnie wspomogą finansowo jak będę potrzebował. Mówię to nie żeby się pochwalić tylko dlatego żeby powiedzieć, że nawet jak kogoś stać na klucz to wersje BETA powinny być darmowe do testowania. Jeśli się spodoba wtedy wydać pieniądze i wiedzieć, że wydało się je w dobrym celu i że nie będziemy zakupu żałować. Tyle ode mnie.
Zgadzam się i w pełni popieram. Tylko czasem wchodzą takie gówna jak Edward no i prowokują wojny.
Syderyt wrote:A jak oceniacie skocznie czertak mamut hs 205? jakie wady i zalety?
Wadą jak dla mnie jest to że trzeba przeskoczyć HS żeby polecieć więcej niż 200 metrów (no 5 metrów przed HS'em co prawda te 200 metrów się zaczyna, Planica to to niestety nie jest), ale co tam... nie ma co narzekać ot tak mi na myśl przyszła taka myśl :D
Last edited by Mistrz on 09 Apr 2011, 22:30, edited 1 time in total.
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

Jak się uspokoicie, to będę pisał na tym temacie. Żenada.
Wrocę, jak się uspokoicie.
Last edited by J.MIRO on 09 Apr 2011, 22:29, edited 1 time in total.
Paczu
Posts: 66
Joined: 09 Mar 2011, 18:18
Location: Koszalin

Post by Paczu »

Mistrz wrote: Tylko weź drabinę ze sobą bo do pasa mi nie sięgasz debilku z adhd.
I znów zaczynasz dzieciaku?! Nie masz już szacunku u nikogo tutaj. Edward to samo. Powyzywajcie się na GG, nikt nie musi słuchać waszych bluzgów.
barthez
Posts: 37
Joined: 09 Apr 2011, 14:25
Location: Poland

Post by barthez »

michcio247 wrote:Chciałbym powiedzieć coś od siebie. Jestem w miarę nowym użytkownikiem. Nie pisałem do tej pory jeszcze nic i codziennie śledziłem ten temat. Przez jakiś czas było na prawdę miło fajnie, fajna atmosfera. Teraz to co się zaczęło tu dziać to jakaś patologia. Jedni drugich wyzywają. Prawie nikt nie umie wyrazić opinii w normalny i kulturalny sposób. Kolejny wysyła foty gówna za przeproszeniem. No po prostu tragedia... Są tu osoby które potrafią rozmawiać i spokojnie dyskutować i nie ponoszą ich emocje...
A teraz co do bety2 . Chciałbym nadmienić, że gram w DSJ od pamiętnej "dwójki".
Do DSJ4 nie mam klucza, jeszcze go nie zamówiłem, czekam na wersję finalną. Parę osób dobrze napisało, że to jest wersja testowa i cały czas są wnoszone jakieś poprawki. Uważam, że Beta powinna być darmowa. Może niekoniecznie "World Cup" czy Drużynówka ale sama Praktyka. A Ci to już wcześniej zakupili klucz mogli teraz grać w Puchar czy w Drużynówkę. Sama nazwa wskazuje - "BETA" czyli wersja do testowania czyli darmowa. Albo żeby było to dla tych co nie mają klucza załóżmy na jakiś okres czasu przykładowo na 7 dni. Taka jest moja opinia.
Mam 17 lat i mnie samego np. nie stać na klucz bo jestem na utrzymaniu rodziców. W każdej chwili mógłbym poprosić ich o te 60 zł bo mają nie najgorsze zarobki. Również mają przyzwoite samochody (ojciec i matka) sam mam porządny skuter który oni mi sprezentowali i oni zawsze mnie wspomogą finansowo jak będę potrzebował. Mówię to nie żeby się pochwalić tylko dlatego żeby powiedzieć, że nawet jak kogoś stać na klucz to wersje BETA powinny być darmowe do testowania. Jeśli się spodoba wtedy wydać pieniądze i wiedzieć, że wydało się je w dobrym celu i że nie będziemy zakupu żałować. Tyle ode mnie.
Super to napisałeś. Faktycznie nerwy mogą puścić gdy widzę posty "edwarda?!" czy jakoś tak... To nie jest tak, że nie stać kogoś na klucz. Chodzi o to aby potem nie żałować tej kasy jeśli nie spodoba się tobie wersja finalna. Najlepiej w practic mode udostępnić wszystkie skocznie (w tym wypadku 4) i wtedy myślę, że będzie więcej zamówień na klucz aniżeli teraz ;p tyle ode mnie, idę do kąpieli i kładę się żeby wstać na Adamka a jutro po kościele i meczu pykam w dsj4 beta 2. Dobranoc.
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Post by bulwa11 »

Mistrz - w tym momencie również Ty zaprezentowałeś niegodne zachowanie poprzez wyzywanie kogoś od gówna....
Locked