Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
Locked
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

Nie nawidzę tych idiotów, ktorzy tak naprawde nie mają pojęcia o DSJ, a chcą spamować to forum. Niestety, o wiele więcej jest jest ich z Polski.
Polack i legiakurwa to idioci, których trzeba zwalczać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kacpero40
Posts: 51
Joined: 15 Feb 2011, 15:59
Location: Lubelske

Post by kacpero40 »

J.MIRO wrote:Nie nawidzę tych idiotów, ktorzy tak naprawde nie mają pojęcia o DSJ, a chcą spamować to forum. Niestety, o wiele więcej jest jest ich z Polski.
Polack i legiakurwa to idioci, których trzeba zwalczać!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgadzam się z tym, ale nie musiałeś dojebywać aż tyle wykrzykników :D
Absolutnie nic
kacpero40
Posts: 51
Joined: 15 Feb 2011, 15:59
Location: Lubelske

Post by kacpero40 »

Absolutnie nic
tetris
Posts: 6
Joined: 31 Jan 2011, 03:00

Post by tetris »

mam nadzieje, ze beda nowie skocznie :D
PL
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

Kajek wrote:pałel nawet nie zaczynaj dyskusji tutaj, żal czasu, maniaki siedzą 24/7 i napierdalają w 4, mając wszystkich w dupci ;)
A ty im zazdrościsz, że możesz nie być najlepszy w dsj4.
Alan_Cieslar
Posts: 81
Joined: 23 Feb 2011, 16:50

Post by Alan_Cieslar »

J.MIRO wrote:Nie nawidzę tych idiotów, ktorzy tak naprawde nie mają pojęcia o DSJ, a chcą spamować to forum. Niestety, o wiele więcej jest jest ich z Polski.
Polack i legiakurwa to idioci, których trzeba zwalczać!!!!!
Zgadzam sie z toba ale ty tez kurde jestes na takim samym poziomie jak oni bo pare razy juz mnie zaskoczyles swoja glupota.
Image
Wolf
Posts: 250
Joined: 31 Mar 2009, 17:14

Post by Wolf »

pałel47 wrote:Ten styl jest beznadziejny, ja chcę lecieć jak Kranjec,Koch czy Janda a nie jak Georg Spaeth :D


Człowieku, nikt nie będzie robił stylu specjalnie dla trzech skoczków, ani specjalnie dla ciebie ! Zobacz sobie jakim stylem skacze znaczna większość skoczków ! Prawie takim samym jak w DSJ4 Beta1 !
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

Alan_Cieslar wrote:
J.MIRO wrote:Nie nawidzę tych idiotów, ktorzy tak naprawde nie mają pojęcia o DSJ, a chcą spamować to forum. Niestety, o wiele więcej jest jest ich z Polski.
Polack i legiakurwa to idioci, których trzeba zwalczać!!!!!
Zgadzam sie z toba ale ty tez kurde jestes na takim samym poziomie jak oni bo pare razy juz mnie zaskoczyles swoja glupota.
Możliwe, ale ja nie robię tego z premedytacją.
Adziu
Posts: 109
Joined: 01 Feb 2008, 15:55

Post by Adziu »

Czyli od urodzenia jesteś ociężały umysłowo ? Tak wynika z tego co napisałeś.
kitrak
Posts: 178
Joined: 20 Jan 2011, 17:52
Location: Poland

Post by kitrak »

Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

tutorial DSJ4

Post by Bartek5035 »

Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Re: tutorial DSJ4

Post by Mistrz »

mintek
Posts: 14
Joined: 09 Mar 2009, 19:44
Location: Warsaw, Poland

Post by mintek »

No, wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem zarejestrowanej wersji DSJ4 :D
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

mintek wrote:No, wczoraj stałem się szczęśliwym posiadaczem zarejestrowanej wersji DSJ4 :D
Cieszymy się razem z tobą :lol:
mintek
Posts: 14
Joined: 09 Mar 2009, 19:44
Location: Warsaw, Poland

Post by mintek »

Wiem, wymiatam ;d
Locked