Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
Locked
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Post by bulwa11 »

Allior bank... złodzieje
Kajek
Moderator
Posts: 529
Joined: 19 Mar 2008, 22:31
Location: Poland
Contact:

Post by Kajek »

Mistrz wrote:
Kajek wrote: Polacy mieli/mają tutaj jakąś renome, dzięki paru panom grającym w 2 i 3 część gry, niestety po ów 21.01 nastąpił tu wysyp nowych fanów, którzy tworzą nowy stereotyp Polaków i to za to "przepraszam" reszte forum ;)
Co się dziwisz? Wyszła zupełnie nowa gra to i zainteresowanie jest większe.
Tylko że poziom zainteresowania niektórych, a nawet większości - (co nie należy rozumieć przez pryzmat że każdego) jest równe poziomowi przedszkolaka widzącego nową zabawkę.
http://epgaming.net/ - Jedyny aktywny turniej DSJ3 na świecie!
http://epgaming.net/ - Only active DSJ3 tournament in the world!
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

bulwa11 wrote:Allior bank... złodzieje
noo oni i jego reklamy w TV z karłami niższymi od ŚP. Lecha Kaczyńskiego oraz Jarka...
no mnie to wkurwia...
mask
Posts: 799
Joined: 01 Oct 2009, 13:49
Location: Poland
Contact:

Post by mask »

oni są "spece" od reklamy ci z alior banku.

http://www.youtube.com/watch?v=EbPqpXy_vRE
Jedna z reklam. Ostatnie 4 sekundy filmu. Wsłuchajcie się w podkład dźwiękowy. Bardziej obcykani z muzyką, graniem na instrumentach, wiedzą o co chodzi.
Ostatnie 6 nutek filmu to w społeczności muzyków: pocałuj mie w d*pę :)
ModernWarfare2
Posts: 168
Joined: 09 Mar 2011, 21:10
Location: Poland, Jasło

Post by ModernWarfare2 »

Teraz Alior Bank weźcie sie kurwa czepcie Banku BZ WBK xD
rafalwesolekk
Posts: 13
Joined: 02 Feb 2010, 00:03

Post by rafalwesolekk »

Jak na razie DSJ4 jest lepsze od DSJ3 tylko i wyłącznie pod względem graficznym. Sam lot jest nudny i w każdym skoku wygląda podobnie.
" Nie sztuką jest wygrywać , sztuką jest przegrać i się z tego podnieść "
Gutek70
Posts: 42
Joined: 13 Mar 2011, 13:28
Location: Bielsko-Biała

Post by Gutek70 »

Według mnie DSJ 4 jest o wiele lepszy od DSJ 3. W Trójce wystarczyło się tylko dobrze odbić i wychylic na full. W 4 lot skoczka jest bardziej realistyczny. Jussi bardzo dobra robota!!!
Gutek70
Posts: 42
Joined: 13 Mar 2011, 13:28
Location: Bielsko-Biała

Post by Gutek70 »

bulwa11 wrote:fajnie... mój cudowny bank policzył sobie 100 zł.!!!!!!! za wysyłke 60 zł do Jussiego. Jak to zobaczyłem to myślałem że [za przeproszeniem] pierdolne.

zamiast 60 ubyło mi 160!
Ja puszczałem przelew europejski z ING Bank Śląski, prowizja banku to 5 zeta!!!
Lipinski
Moderator
Posts: 87
Joined: 16 Feb 2009, 17:33

Post by Lipinski »

Gutek70 wrote:Według mnie DSJ 4 jest o wiele lepszy od DSJ 3. W Trójce wystarczyło się tylko dobrze odbić i wychylic na full. W 4 lot skoczka jest bardziej realistyczny. Jussi bardzo dobra robota!!!
Coś ci się pomyliło, w 4 wystarczy tylko dobrze wyjść z progu i sam leci, ( sama kontrola w locie jest łatwa w porównaniu, do 3) Co do 3 nie wiem, na jakim poziomie skakałeś, ale każdy skok na każdej innej skoczni oddawało się inaczej, tak samo w zależności od warunków, do tego przy błędzie trudniej było opanować skoczka w locie, nie mówiąc już jak wiał silny wiatr,
Total Start WC - 109./ Wins - 56./ Marathon - 9./ Podium - 84.
TDD 2009 - 2 position
TDD 2010 - 2 position
10th Anniversary Tournamenent - 1st
Winter Cup 09/10 - 1st.
4Hills 2011 - 2 position
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

Lipinski wrote:
Gutek70 wrote:Według mnie DSJ 4 jest o wiele lepszy od DSJ 3. W Trójce wystarczyło się tylko dobrze odbić i wychylic na full. W 4 lot skoczka jest bardziej realistyczny. Jussi bardzo dobra robota!!!
Coś ci się pomyliło, w 4 wystarczy tylko dobrze wyjść z progu i sam leci, ( sama kontrola w locie jest łatwa w porównaniu, do 3) Co do 3 nie wiem, na jakim poziomie skakałeś, ale każdy skok na każdej innej skoczni oddawało się inaczej, tak samo w zależności od warunków, do tego przy błędzie trudniej było opanować skoczka w locie, nie mówiąc już jak wiał silny wiatr,
i tak najlepsze było i jest DSJ2. DSJ4 to tylko uzupełnienie tamtej przecudownej wersji. a w dsj3... brak reaalizmu, jedyne co, to tylko jak już na mamucie byłeś blisko buli to troche sie odchylic i lecisz dalej, poza 300metr.
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

Dręczy mnie jedno pytanie. Czy będzie możliwość importowanie skoczków z bety 1 do beta2?
Lipinski
Moderator
Posts: 87
Joined: 16 Feb 2009, 17:33

Post by Lipinski »

mlody5 wrote:
Lipinski wrote:
Gutek70 wrote:Według mnie DSJ 4 jest o wiele lepszy od DSJ 3. W Trójce wystarczyło się tylko dobrze odbić i wychylic na full. W 4 lot skoczka jest bardziej realistyczny. Jussi bardzo dobra robota!!!
Coś ci się pomyliło, w 4 wystarczy tylko dobrze wyjść z progu i sam leci, ( sama kontrola w locie jest łatwa w porównaniu, do 3) Co do 3 nie wiem, na jakim poziomie skakałeś, ale każdy skok na każdej innej skoczni oddawało się inaczej, tak samo w zależności od warunków, do tego przy błędzie trudniej było opanować skoczka w locie, nie mówiąc już jak wiał silny wiatr,
i tak najlepsze było i jest DSJ2. DSJ4 to tylko uzupełnienie tamtej przecudownej wersji. a w dsj3... brak reaalizmu, jedyne co, to tylko jak już na mamucie byłeś blisko buli to troche sie odchylic i lecisz dalej, poza 300metr.
Dla ciebie może w 3 jest brak realizmu, bo nie umiałeś w to grać?,
ale jak dobrze wcześniej przeczytałem wypowiedz Jussiego to silnik jest ten sam, co w 4,
tylko zmieniła się oprawa graficzna, plus ta fizyka sterowania,
sam siebie oszukujesz kolego,
W kolejnej becie 4 ma ulec fizyka sterowania ludkiem, zobaczymy o ile, ale jeżeli cos pod 3. to co wtedy powiesz?
Total Start WC - 109./ Wins - 56./ Marathon - 9./ Podium - 84.
TDD 2009 - 2 position
TDD 2010 - 2 position
10th Anniversary Tournamenent - 1st
Winter Cup 09/10 - 1st.
4Hills 2011 - 2 position
Lord_Chrupek
Posts: 36
Joined: 22 Jan 2011, 15:27

Post by Lord_Chrupek »

No z calym szacuniem, ale dsj3 z realizmem mial tyle wspolnego ile nasza reprezentacja z mistrzostwami swiata:]

Nie gralo sie skoczkiem, tylko klodą. W Locie mialo sie pelna kontrole - jeden szybki ruch i z pozycji a la funaki, robila sie pozycja a la neumayer. Widzial ktos kiedys w rzeczywistosci takie ruchy?:] Dsj4 to przy dsj3 zupelnie inna liga.
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Post by bulwa11 »

nie powiem nigdy ze dsj 3 była zła, ale jeśli chodzi o realizm ruchów skoczka to dsj 4 miażdży. zbyt szybko i gleba, w trojce wszystko sie dało zrobić na speedzie
Lipinski
Moderator
Posts: 87
Joined: 16 Feb 2009, 17:33

Post by Lipinski »

Lord_Chrupek wrote:No z calym szacuniem, ale dsj3 z realizmem mial tyle wspolnego ile nasza reprezentacja z mistrzostwami swiata:]

Nie gralo sie skoczkiem, tylko klodą. W Locie mialo sie pelna kontrole - jeden szybki ruch i z pozycji a la funaki, robila sie pozycja a la neumayer. Widzial ktos kiedys w rzeczywistosci takie ruchy?:] Dsj4 to przy dsj3 zupelnie inna liga.
Jak ktos nie umiał w to grać to może i tak to odbierał.
Total Start WC - 109./ Wins - 56./ Marathon - 9./ Podium - 84.
TDD 2009 - 2 position
TDD 2010 - 2 position
10th Anniversary Tournamenent - 1st
Winter Cup 09/10 - 1st.
4Hills 2011 - 2 position
Locked