[Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

General discussion about DSJ4.
Locked
Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

[Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek5035 »

Z tego względu iż wiele naszych tematów zostało zablokowanych, i nasz ostatni nie został odblokowany mimo wcześniejszych założeń zakładam nowy temat.
Nadmieniam iż czuję potrzebę wypowiedzi i myślę że nie tylko ja tak uważam!
Proszę tylko o jedno!
Nie róbmy sobie wstydu przed całym światem, pokażmy że Polska to nie jest kraj który kojarzy się tylko z wódką, nieróbstwem, konfliktami i niestety wulgarnym słownictwem.
Czyli zachowujmy się tutaj jak porządni ludzie!
Last edited by Bartek5035 on 06 Jul 2011, 18:46, edited 1 time in total.
Image
Image
Winner WOT'S competitions: 35
Podium general classification of WOT: 10
Winner general classification of WOT: 5
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by dsj 4 »

Spoko :D :) :wink: 8) :mrgreen:
Image
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by bulwa11 »

ok trochę czasu minęło więc niech będzie. Ale ostrzegam - jak się zrobi tak jak ostatnio to już więcej wątku dla PL nie będzie ;).
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by J.MIRO »

Mam dwie sprawy. Pierwsza:
- Dlaczego Ralph K. nie odblokował poprzedniego tematu? Bez sensu robić nowe i zapychać forum. Najlepiej by było abyśmy usunęli wszystkie polskie tematy i wrócili do tego najstarszego :D
- Jussi chce powołać kogoś do tłumaczenia pełnej wersjii DSJ 4, a więc myślę, że jest coś na rzeczy z tym fullem. Ja bym się chętnie zgłosił, ale nie mam jeszcze 18 lat, jednak wiem, że takie tłumaczenie to wielka frajda :D
amadeusz95
Posts: 137
Joined: 11 Apr 2011, 07:54

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by amadeusz95 »

Nie wiem, dlaczego tak postąpił, stało się - trudno, a co do tłumaczenia wersji DSJ 4 też bym się chętnie zgłosił, ale mam podobną sytuację jak Ty, ale jak uważacie co do tego fulla, bo rzeczywiście jest coś na rzeczy, może rzeczywiście nie będzie bety 3 tylko pełna wersja, jaka jest wasza opinia na ten temat? Aha brawo dla autora tego tematu, dobrze że znów można porozmawiać po Polsku. :)
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by bulwa11 »

Ralpha po prostu nie ma chwilowo na forum... trudno się dziwić, w końcu mamy wakacje więc może gdzieś wyjechał itd. Można by odblokować tamten temat ale w sumie czy jest tam coś bardzo ważnego ? i tak mało kto przeczyta to co tam jest, to może lepiej 'na świeżo' wystartować ;) ?
nexen84
Posts: 64
Joined: 14 Jan 2010, 19:22
Location: Poland/Polska

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by nexen84 »

Ja wysłałem swoje zgłoszenie co do tłumaczenia. Być może będzie jednak beta 3, tak jak Jussi gdzieś wspominał, kilka miesięcy to dla developera - pojedynczego developera - niezbyt dużo czasu ;) Pomyslmy, przecież od końcówki kwietnia minęły 2 miesiące, jeśli zakładając optymistyczny wariant, Jussi robił jedną skocznię w tydzień, to do tej pory będzie miał 8 nowych, 12 skoczni to IMHO na full wersję nieco za mało.
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek Palewicz »

Areen- świetna sygnatura, a w dodatku ten skoczek leci takim ładnym, agresywnym stylem, (nie wiedziałem że tak się da w DSJ 4) i te szeroko rozłożone narty, jak u niektórych norwegów. Gratuluję! :wink:
Image
Image
amadeusz95
Posts: 137
Joined: 11 Apr 2011, 07:54

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by amadeusz95 »

A wiecie co? Może jeśli teraz to tak wszystko szybko idzie, to rzeczywiście Jussi wypuści bete na przyszły miesiąc, bo już minęły dwa miesiące, a on co dwa miesiące je wypuszczał?
Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek5035 »

amadeusz95 wrote:Nie wiem, dlaczego tak postąpił, stało się - trudno, a co do tłumaczenia wersji DSJ 4 też bym się chętnie zgłosił, ale mam podobną sytuację jak Ty, ale jak uważacie co do tego fulla, bo rzeczywiście jest coś na rzeczy, może rzeczywiście nie będzie bety 3 tylko pełna wersja, jaka jest wasza opinia na ten temat? Aha brawo dla autora tego tematu, dobrze że znów można porozmawiać po Polsku. :)
a dziękuje, też myślę że należy mi się owacja :D
a co do next wersji :)
to ja myślę że w te wakacje na pewno będzie next :D
a to tłumaczenie... phy... pestka :) praca na weekend :D
Image
Image
Winner WOT'S competitions: 35
Podium general classification of WOT: 10
Winner general classification of WOT: 5
nexen84
Posts: 64
Joined: 14 Jan 2010, 19:22
Location: Poland/Polska

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by nexen84 »

Co do tłumaczenia, to nawet nie - 5-6 godzin roboty :)
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by mlody5 »

ja też bym się zgłosił na tłumacza, ale mój wiek również niestety nie spełnia wymagań :( a co do tej FV albo NB to ja myśle że fajnie by było gdyby już fizyka lotu nie była zmieniana, przejście z DSJ3 na DSJ4 B1 zajęło mi dużo czasu a gdy już załapałem o co chodzi to BACH! wyszła nowa wersja DSJ4 i znowu musiałem się uczyć od podstaw.
amadeusz95
Posts: 137
Joined: 11 Apr 2011, 07:54

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by amadeusz95 »

Dobrze by było, aby nic nie było zmienione jeśli chodzi o skoczna, bo rzeczywiście trzeba się potem uczyć, ale myśle że i tak coś Jussi pozmienia, no cóż, wkrótce się okaże.
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by J.MIRO »

Mi to, co w dsj4 potrzeba to parę nowych, aktrakcyjnych funkcji i oczywiście nowych skoczni. A nowych, aktrakcyjnych funkcji proponowałem wiele, tak wiec tylko nowe skocznie i jest git :D
nexen84
Posts: 64
Joined: 14 Jan 2010, 19:22
Location: Poland/Polska

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by nexen84 »

Areen wrote:Zgłosiłem PW do Jussiego, jestem ciekaw ile osób również do niego napisało. ;) Ogólnie fajnie, że temat został przywrócony. Ufff... mogę swobodnie gadać po polsku o skokach xd
Na pewno jest nas dwóch ;)
Locked