[Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

General discussion about DSJ4.
Locked
Damian5c
Posts: 25
Joined: 21 Nov 2010, 13:04
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Damian5c »

Głupie gadanie kiedy wyjdzie... Ktoś powiedział że 15 Lipca... Ale nie wiadomo czemu taka data ? Sam chciałbym aby dzisiaj pojawiło się dsj4, ale jest to mało realne...Bardziej Realniejsza wydaje się data 17 Lipca, kiedy to rozpoczyna się LGP...

I szczerze skąd macie informacje że gra jest przetłumaczona/nie jest... Bartek mówi coś tam, ktoś inny coś tam... Pytam się... Skąd wiecie że gra jest przetłumaczona ? Druga wersja ! Skąd wiecie że gra nie jest przetłumaczona ? Ktoś wam napisał ? Jeśli Jussi to uwierzę, jeśli nie, to nie, bo sami sobie tak piszecie. A jeśli faktycznie jest przetłumaczona to ---->>>> ktoś kiedyś napisał, ze gdy gra będzie Spolszczona na Polski to wyjdzie full wersja...Czyli teraz możemy spodziewać się full wersji ?

Tak samo J.Miro piszę że wyjdzie w Styczniu Full wersja, bo ponoć jakiś pracownik mu powiedział... Hmm ? A skąd wiesz czy sobie ten ktoś "jaj" nie robił... I czy na prawdę pracuję razem z Jussim... Z tego co kiedyś czytałem to Jussiemu pomaga tylko Brat...Prędzej bym się spodziewał full wersji na początek sezonu zimowego, czyli pod koniec listopada, niż dopiero w Styczniu...

Szkoda gdybać... Ja chciałbym aby dzisiaj wyszła full wersja, bo do szczęścia wystarczą mi skocznie, a wszystko jest ok... Ale wątpie aby dzisiaj się pojawiła...

No cóż musimy czekać, i przestańcie głupio pisać że wyjdzie dzisiaj, albo jutro, czy jest przetłumaczona czy nie, bo dopóki Jussi nie da odpowiedzi to można gdybać...

P.S A zauważcie że Jussi ostatnio jest mnie aktywny na forum, i być może coś się kroi, i jeszcze w tym miesiącu wyjdzie beta3/full wersja... Może szykuje niespodziankę ;p... Ale to są tylko marzenia i domysły... Ale tak jak napisałem, szkoda gdybać, bo my nic nie wiemy... Będzie to będziemy wiedzieć :D
liverpoolkd14
Posts: 270
Joined: 31 Jan 2011, 02:28
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by liverpoolkd14 »

Dokładność ;) możemy sobie gdybać kiedy wyjdzie kolejna część DSJ, nie ma nic w tym złego, ale tak na prawdę dowiemy się tego gdy faktycznie wyjdzie. ;)
Kowalbeats _ blz
http://www.soundcloud.com/kowalbeats

Gmina Lubawka!
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by J.MIRO »

Myślę, że jeżeli teraz wyjdzie full, to jussi nas uprzedzi dwa tygodnie przed wydaniem fulla (conajmniej). A beta? O becie jussi mówi tylko że wyjdzie jutro, zresztą beta nie jest taka ważna jak full i jssi wcale nie musi nas powiadamiać :D
Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek5035 »

miro takie wały kręcisz...
Image
Image
Winner WOT'S competitions: 35
Podium general classification of WOT: 10
Winner general classification of WOT: 5
marian-lol
Posts: 33
Joined: 03 Feb 2011, 00:17

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by marian-lol »

Jak wypełnić zamówienie na dsj 4?
marian-lol
Rajmek1233
Posts: 901
Joined: 10 Apr 2011, 21:28

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Rajmek1233 »

Mnie się wydaje że będzie coś w niedziele ;)
liverpoolkd14
Posts: 270
Joined: 31 Jan 2011, 02:28
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by liverpoolkd14 »

marian-lol wrote:Jak wypełnić zamówienie na dsj 4?
zależy z jakiego sposobu płatności skorzystasz.
Kowalbeats _ blz
http://www.soundcloud.com/kowalbeats

Gmina Lubawka!
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by bulwa11 »

Damian5c wrote: I szczerze skąd macie informacje że gra jest przetłumaczona/nie jest... Bartek mówi coś tam, ktoś inny coś tam... Pytam się... Skąd wiecie że gra jest przetłumaczona ? Druga wersja ! Skąd wiecie że gra nie jest przetłumaczona ? Ktoś wam napisał ? Jeśli Jussi to uwierzę, jeśli nie, to nie, bo sami sobie tak piszecie. A jeśli faktycznie jest przetłumaczona to ---->>>> ktoś kiedyś napisał, ze gdy gra będzie Spolszczona na Polski to wyjdzie full wersja...Czyli teraz możemy spodziewać się full wersji ?
gra nie jest przetłumaczona bo 10 minut temu wysłałem przetłumaczone zwroty do Jussiego. Czyli fulla dziś nie będzie.
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

Dobrze wiedzieć, że ktoś taki jak 'bulwa11' może uspokoić moją osobę, tak jak pewnie was. Krótko i na temat dostał niedawno zwroty przetłumaczy i wyda. Dlatego sądzę żę kolejna odsłona tuż tuż... a mam pytanko bulwa11 ile może trwać takie przetłumaczanie, chyba nie ma tego dużo, korespondujesz jakoś z Jussim?? Tak tylko pytam :):)
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by bulwa11 »

no mi zajęło kilkanaście minut :P inne języki pewnie też tyle :)
dudolinho90
Posts: 353
Joined: 03 Jul 2011, 14:51
Location: New York

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by dudolinho90 »

i bylo cos interesujacego do tlumaczenia ?? ;p czy obowiazuje TOP SECRET ?
Image

Image
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

Tak podejrzewałem,że tłumaczenie zwrotów może tyle potrwać. Tylko teraz Jussi nas w niepewności troszki potrzyma :):):)
radeksar1995
Posts: 328
Joined: 30 Jun 2011, 15:00
Location: POLSKA / POLAND (POL)

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by radeksar1995 »

Ciekawy jestem tylko czy tłumaczenie potrzebne do pełnej wersji wolał mieć już gotowe powidzmy 2 miesiące wcześniej dlatego już je ma, czy faktycznie otrzyma tłumaczenie wykorzysta je dopieści szczegóły i do końca wakacji wyda fulla ;) CZAS POKAŻE...
Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek5035 »

bulwa... przecież ty nie jesteś tłumaczem...
ale wam wały wciska...
haha
każdy swoje trzy grosze chce dołożyć :D
Image
Image
Winner WOT'S competitions: 35
Podium general classification of WOT: 10
Winner general classification of WOT: 5
amadeusz95
Posts: 137
Joined: 11 Apr 2011, 07:54

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by amadeusz95 »

Ojj ludzie mateo ma chyba rację, co do wydania gry na początek sezonu, aczkolwiek data 17 czerwca jest możliwa, choć nie wiem, zobaczymy, w sumie każdy gada xco innego, bartek, bulwa - nie bulwersujcie się tak, jak będzie to będzie.
Locked