Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
marian-lol
Posts: 33
Joined: 03 Feb 2011, 00:17

Post by marian-lol »

To czekamy dalej panowie i panie :)
marian-lol
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

misiek58 wrote:Boze co za ludzie!!!!!!! no Polacy biedny kraj hahaha....chocby nawet 120zl kosztowala to bym kupil a nie meczył ze powinno byc wszystko odblokowane
Bo jak żeś jest frajer to trudno. Przypominam że dsj4 to produkt niedokończony i w powijakach. Kupowanie gry na tym etapie jest bardzo ryzykowne.
Edward "Ed" O
Posts: 44
Joined: 14 Jan 2011, 20:52
Location: USA

Post by Edward "Ed" O »

Ksero19 wrote:Ja z chęcią bym sobie kupił dsj4 i dsj3 . Niestety nie mam zajeb... Pay Pala ani konta bankowego z ktorego bym mogł przelać pieniądze na Pay Pal:) A nie będe sie bawił w jakies wysyłanie pieniedzy w liscie, bo to chore
to nie umiesz sobie kurwa konta bankowego zalozyc ? no tak przeciez masz pewnie z 12 lat
xpand
Posts: 7
Joined: 08 Apr 2011, 20:34
Location: PL

Post by xpand »

Ksero19 wrote:Ja z chęcią bym sobie kupił dsj4 i dsj3 . Niestety nie mam zajeb... Pay Pala ani konta bankowego z ktorego bym mogł przelać pieniądze na Pay Pal:) A nie będe sie bawił w jakies wysyłanie pieniedzy w liscie, bo to chore
Paypala możesz w każdej chwili założyć a kase na niego wpłacić przez przelew na poczcie z czekaniem aż kasa zostanie przelana na PP powinno to zająć max 2 dni


Ed czy ty musisz być takim zjebem i każdego krytykować, takiś kurwa wielki mędrzec, zachowujesz się jak pierdolony dzieciak
Last edited by xpand on 09 Apr 2011, 21:30, edited 2 times in total.
wowol
Posts: 22
Joined: 09 Apr 2011, 21:27

Post by wowol »

Ksero19 wrote:Ja z chęcią bym sobie kupił dsj4 i dsj3 . Niestety nie mam zajeb... Pay Pala ani konta bankowego z ktorego bym mogł przelać pieniądze na Pay Pal:) A nie będe sie bawił w jakies wysyłanie pieniedzy w liscie, bo to chore
mam ten sam problem:/
Edward "Ed" O
Posts: 44
Joined: 14 Jan 2011, 20:52
Location: USA

Post by Edward "Ed" O »

Mistrz wrote:
misiek58 wrote:Boze co za ludzie!!!!!!! no Polacy biedny kraj hahaha....chocby nawet 120zl kosztowala to bym kupil a nie meczył ze powinno byc wszystko odblokowane
Bo jak żeś jest frajer to trudno. Przypominam że dsj4 to produkt niedokończony i w powijakach. Kupowanie gry na tym etapie jest bardzo ryzykowne.
a co ja ryzykuje pojebie ?? 20$ ? hahahahhahahahhaha
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

Lipinski wrote:sa 2 skocznie do testowania, zawsze tak bylo, nie widze zeby robic teraz wyjatkow.
moim zdaniem cena jest warta tego co nam aferuje Jussi, a takie pieprzenie co niektorych jest nie na miejscu,
A ja widzę.
marian-lol
Posts: 33
Joined: 03 Feb 2011, 00:17

Post by marian-lol »

Ale Jussi to porzadna firma i to pewne ,ze wyjdzie pelna wersja
marian-lol
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

[quote="Edward "Ed" O"]
Mistrz wrote:
misiek58 wrote:Boze co za ludzie!!!!!!! no Polacy biedny kraj hahaha....chocby nawet 120zl kosztowala to bym kupil a nie meczył ze powinno byc wszystko odblokowane
Bo jak żeś jest frajer to trudno. Przypominam że dsj4 to produkt niedokończony i w powijakach. Kupowanie gry na tym etapie jest bardzo ryzykowne.
a co ja ryzykuje pojebie ?? 20$ ? hahahahhahahahhaha[/quote]
"pojeb" to tak możesz sobie do siebie mówić pajacu z wiejskiej wytwórni szamb.
Pod pojęciem ryzyko w tym kontekście rozumiem to, że Jussi może wszystko pozmieniać i się okaże że gra może się nie spodobać. Poza tym 60 złotych to wcale nie jest mało. Są ludzie, którzy za tyle musza wyżyć miesiąc pierdzielony zasrany bogaczu!
Ksero19
Posts: 37
Joined: 24 Jan 2011, 16:07
Location: Poland
Contact:

Post by Ksero19 »

[quote="Edward "Ed" O"]
Ksero19 wrote:Ja z chęcią bym sobie kupił dsj4 i dsj3 . Niestety nie mam zajeb... Pay Pala ani konta bankowego z ktorego bym mogł przelać pieniądze na Pay Pal:) A nie będe sie bawił w jakies wysyłanie pieniedzy w liscie, bo to chore
to nie umiesz sobie kurwa konta bankowego zalozyc ? no tak przeciez masz pewnie z 12 lat[/quote]

12 lat chłopczyku to ja miałem 2002 roku więc sobie policz jak wogole wiesz co to^^
A pociskać to możesz swojego psa nie Mnie.
Lipinski
Moderator
Posts: 87
Joined: 16 Feb 2009, 17:33

Post by Lipinski »

Mistrz wrote:
Lipinski wrote:sa 2 skocznie do testowania, zawsze tak bylo, nie widze zeby robic teraz wyjatkow.
moim zdaniem cena jest warta tego co nam aferuje Jussi, a takie pieprzenie co niektorych jest nie na miejscu,
A ja widzę.
Ty masz problem chyba ze wszystkim, i wszystko inaczej widzisz
Last edited by Lipinski on 09 Apr 2011, 21:33, edited 3 times in total.
Total Start WC - 109./ Wins - 56./ Marathon - 9./ Podium - 84.
TDD 2009 - 2 position
TDD 2010 - 2 position
10th Anniversary Tournamenent - 1st
Winter Cup 09/10 - 1st.
4Hills 2011 - 2 position
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

Lipinski wrote:
Mistrz wrote:
Lipinski wrote:sa 2 skocznie do testowania, zawsze tak bylo, nie widze zeby robic teraz wyjatkow.
moim zdaniem cena jest warta tego co nam aferuje Jussi, a takie pieprzenie co niektorych jest nie na miejscu,
A ja widzę.
Ty masz problem chyba ze wszystkim, i wszystko innaczej widzisz
Patrz to zupełnie tak samo jak ty
wowol
Posts: 22
Joined: 09 Apr 2011, 21:27

Post by wowol »

[quote="Edward "Ed" O"]
Mistrz wrote:
misiek58 wrote:Boze co za ludzie!!!!!!! no Polacy biedny kraj hahaha....chocby nawet 120zl kosztowala to bym kupil a nie meczył ze powinno byc wszystko odblokowane
Bo jak żeś jest frajer to trudno. Przypominam że dsj4 to produkt niedokończony i w powijakach. Kupowanie gry na tym etapie jest bardzo ryzykowne.
a co ja ryzykuje pojebie ?? 20$ ? hahahahhahahahhaha[/quote]
to ze ty masz w pizdu kasy to nie znaczy ze inni tez tyle maja i przymknij sie debilu
Michs20
Posts: 58
Joined: 08 Feb 2011, 19:07

Post by Michs20 »

Racja mistrzu. Nienawidzę takich mają gdzieś 60zł bo rodzice są bogaci.
xpand
Posts: 7
Joined: 08 Apr 2011, 20:34
Location: PL

Post by xpand »

Mistrz wrote:[quote="Edward "Ed" O"]
Mistrz wrote:
misiek58 wrote:Boze co za ludzie!!!!!!! no Polacy biedny kraj hahaha....chocby nawet 120zl kosztowala to bym kupil a nie meczył ze powinno byc wszystko odblokowane
Bo jak żeś jest frajer to trudno. Przypominam że dsj4 to produkt niedokończony i w powijakach. Kupowanie gry na tym etapie jest bardzo ryzykowne.
a co ja ryzykuje pojebie ?? 20$ ? hahahahhahahahhaha
"pojeb" to tak możesz sobie do siebie mówić pajacu z wiejskiej wytwórni szamb.
Pod pojęciem ryzyko w tym kontekście rozumiem to, że Jussi może wszystko pozmieniać i się okaże że gra może się nie spodobać. Poza tym 60 złotych to wcale nie jest mało. Są ludzie, którzy za tyle musza wyżyć miesiąc pierdzielony zasrany bogaczu![/quote]

z tymi 60 zł na miesiąc to przesadziłeś, zwłaszcza że polacy grający w dsj są młodzi i jeszcze się uczą i mogą mieć ważniejsze wydatki niż gra
Locked