Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
Locked
Tue
Posts: 38
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Poland

Post by Tue »

dsj 4 wrote:
Tue wrote:Powinien teraz Jussi w Becie 2 zablokować klucz tego Lamota żeby te dzieciaki nie pomyślały sobie, że mogą mieć wszystko za darmo. Bardzo dobrze, że udostępnia w Becie 2 nowe skocznie tylko tym, którzy zainwestowali w grę.
za betę nie powinno się płacić ponieważ jest to wersja do testowania
No i nie płacisz, masz 2 skocznie na których sobie skaczesz do woli, a chcesz mieć coś więcej, to płacisz - proste ;)
Image

Tue
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

Tue wrote:
dsj 4 wrote:
Tue wrote:Powinien teraz Jussi w Becie 2 zablokować klucz tego Lamota żeby te dzieciaki nie pomyślały sobie, że mogą mieć wszystko za darmo. Bardzo dobrze, że udostępnia w Becie 2 nowe skocznie tylko tym, którzy zainwestowali w grę.
za betę nie powinno się płacić ponieważ jest to wersja do testowania
No i nie płacisz, masz 2 skocznie na których sobie skaczesz do woli, a chcesz mieć coś więcej, to płacisz - proste ;)
no tak a ja nie mam klucza i sobie nie pogram na tych dwóch nowych skoczniach :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Paczu
Posts: 66
Joined: 09 Mar 2011, 18:18
Location: Koszalin

Post by Paczu »

To masz problem. Też nie mam klucza, ale nie narzekam - będę miał dwukolorowe kombinezony, belki startowe, zmienioną fizykę lotu.
Zresztą Beta-2 tylko sprawi, że szybciej kupie grę.
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

Paczu wrote:To masz problem. Też nie mam klucza, ale nie narzekam - będę miał dwukolorowe kombinezony, belki startowe, zmienioną fizykę lotu.
Zresztą Beta-2 tylko sprawi, że szybciej kupie grę.
ale i tak ktoś pewnie skradnie klucz
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Post by Bartek Palewicz »

dsj 4 wrote:
Tue wrote:
dsj 4 wrote: za betę nie powinno się płacić ponieważ jest to wersja do testowania
No i nie płacisz, masz 2 skocznie na których sobie skaczesz do woli, a chcesz mieć coś więcej, to płacisz - proste ;)
no tak a ja nie mam klucza i sobie nie pogram na tych dwóch nowych skoczniach :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Jak żal ci wydać pieniędzy to twój problem.
A jeśli chodzi o Čerťák to macie trochę racji, jednak porównaj to:
http://www.youtube.com/watch?v=FsOm3Wqse8Q
i to:
http://www.youtube.com/watch?v=RAWPXnFM ... re=related
Dalej w Harrachovie jest tak dynamicznie
radekradek95
Posts: 27
Joined: 07 Mar 2011, 17:49

Post by radekradek95 »

No brawo!!!! Czytając Twoje poprzednie posty typu: "ja nie pogram na nowych skoczniach bo nie mam klucza." Spodziewałem się że będzie post w którym napiszesz o kradzieży klucza. Wstyd! To dział w którym udzielają się wyłącznie Polacy, a Ty piszesz o kradzieży na oficjalnym forum gry!

edit:
A co do upadku Ahonena to myślę że podszedł w złej pozycji, bo miał środek ciężkości zbytnio z tyło i go posadziło. Małysz by coś takiego ustał :wink:0

Na post DSJ 4 nie będę odpowiadał bo to nie jest forum żeby się kłócić tylko rozmiawiać o grze Deluxe Ski Jump, a swoje zdanie już napisałem i go nie zmienię.
Last edited by radekradek95 on 09 Apr 2011, 11:29, edited 2 times in total.
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

radekradek95 wrote:No brawo!!!! Czytając Twoje poprzednie posty typu: "ja nie pogram na nowych skoczniach bo nie mam klucza." Spodziewałem się że będzie post w którym napiszesz o kradzieży klucza. Wstyd! To dział w którym udzielają się wyłącznie Polacy, a Ty piszesz o kradzieży na oficjalnym forum gry!
fajnie wiesz 8)
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

Bartek5035 wrote:Image

moje dzieło :)
Co sądzicie??
jak to zrobiłeś
Paczu
Posts: 66
Joined: 09 Mar 2011, 18:18
Location: Koszalin

Post by Paczu »

dsj4 - skończ, bo to co wyprawiasz jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Skoro nie masz życia i przyjaciół (co można wywnioskować po tym, że całymi dniami tu przesiadujesz i czekasz na bete2), to tym bardziej powinieneś podziękować Jussiemu za DSJ4 i kupić.
Ja tak zrobię pewnie już w tym tygodniu.
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

Paczu wrote:dsj4 - skończ, bo to co wyprawiasz jest poniżej jakiegokolwiek poziomu.
Skoro nie masz życia i przyjaciół (co można wywnioskować po tym, że całymi dniami tu przesiadujesz i czekasz na bete2), to tym bardziej powinieneś podziękować Jussiemu za DSJ4 i kupić.
Ja tak zrobię pewnie już w tym tygodniu.
ok skończ już
Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

Post by Bartek5035 »

DSJ4, wystarczy dobre foto Małysza, i PaintNET i Amapi3D :D
Image
Image
Winner WOT'S competitions: 35
Podium general classification of WOT: 10
Winner general classification of WOT: 5
Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

Post by Bartek5035 »

Adziu wrote:Założę się że znajdą się tacy co będą prosić o klucz, by pograć sobie na nowych skoczniach. Także lepiej uzbroicie się w cierpliwość, bo może być nie zły rozpierdol na forum.
W Czwartek pisałem, że w Piątek(jakkolwiek to zabrzmiało ;d)nasi zrobią szturm na forum i sprawdziło się...

Kurde, nie wiem jak wy ale ja mam jakieś zmieszane odczucia do tych nowych skoczni. O ile Kulm to moim zdaniem dobry wybór, to Średnia Krokiew nie za bardzo.A czemu?ja miałem nadzieję, że w dsj4 będą skocznie na których regularnie odbywają się zawody na arenie międzynarodowej, a zdaję się, że mniejsza Krokiew nie gości zbyt często w kalendarzach ps czy coc i nie jest tak znaną skocznią jak choćby Villach na które liczyłem, że będzie juz w becie 2 Jednak z drugiej strony to fajnie, że Jussi dodał Polską skocznie !
Wg. mnie dodanie takiej skoczni jak Średnia Krokiew oznacza tylko jedno :D
W Pełnej Wersji możemy się spodziewać bardzo wielu skoczni :D
i tych mało znanych też :D
Image
Image
Winner WOT'S competitions: 35
Podium general classification of WOT: 10
Winner general classification of WOT: 5
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

Bartek5035 wrote:DSJ4, wystarczy dobre foto Małysza, i PaintNET i Amapi3D :D
robisz Stocha
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

pajkul wrote:Mistrzu szerloku, gratuluje ci zajebistej umiejetnosci poruszania sie po jakze rozbudowanej stronie mediamondu. Pomoge ci:

http://www.mediamond.fi/dsj4/hillrecord ... ion=beta-2

Tam tatatam.
Szkoda że nie przewidziałeś tego, że najpierw było tam tylko Lahti i Lillehammer a dopiero potem Jussi dodał BM i Zakopane. Ja nie siedzę cały czas i nie sprawdzam czy coś zmienił.


A więc jednak Bad Mittendorf i Zakopane.
Jak wy możecie pisać że w DSJ4 nie będzie Wielkiej Krokwii? Skąd takie wnioski? Stąd, że Jussi dał w becie 2 małą skocznię w Zakopanem? Przecież to tak samo jakby Jussi nie dał w DSJ4 Planicy. Wielka Krokiew to skocznia na której regularnie odbywa się PŚ. Bez obaw. To własnie dziwne, że Jussi dał tą małą skocznię bo tam się nie odbywają zawody pucharowe.
Trochę szkoda, że akurat Bad Mittendorf a nie np. Planica czy Vikersund (są to skocznie większe) no ale rozumiem i tak jak ktoś powiedział: najpierw lekki mamut a potem się będzie czekało na większe (chwyt marketingowy). Zobaczy się jak się będzie latało. Moje zdanie natomiast co do odblokowania mamuta się nie zmieniło. Akurat w tej BECIE wszystkie 4 skocznie powinny być odblokowane - w celach testowych. Wiadomo, że jak ktoś nie ma klucza to i tak nie pogra online czy większą ilością skoczków. Generalnie wszystko mogłoby być tak jak w becie1z tym, że skocznie powinny być dostępne (czyli nadal byłaby możliwość grania co najwyżej dwoma zawodnikami i nie można byłoby zapisywać tryby WC i zablokowane Team Cup). Potem w następnych wersjach to już powinno być normalnie: jakieś 2 skocznie odblokowane i już. Zobaczymy jak będzie. Zmieni się fizyka i trzeba będzie to przetestować, także na mamucie więc fajnie by było gdyby była taka możliwość bez klucza.
Last edited by Mistrz on 09 Apr 2011, 12:01, edited 1 time in total.
ModernWarfare2
Posts: 168
Joined: 09 Mar 2011, 21:10
Location: Poland, Jasło

Post by ModernWarfare2 »

Więc jednak można poczekać, więc chyba jutro wyjdzie Beta2 tak mi sie wydaje
Locked