Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
Locked
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

filipwil wrote:Jest dokładnie taka sama. Wymyśliłbyś np. że na niedostępnych torach jest więcej zakrętów i masz wątpliwości, czy na nich też jest odwzorowany realizm, lub czy na innym typie nawierzchni też Ci sie przyjemnie gra.
To samo to by było gdyby w DSJ były załóżmy same skocznie HS123 tylko trochę inaczej by wyglądały. Tor drogowy o którym mówisz też może być inny: może być szuter czy asfalt. A w DSJ na mamucie będzie się skakało na pewno inaczej, a więc to nie jest to samo i to porównanie po prostu nie ma takiego samego odniesienia. Generalnie według mnie powinno to wyglądać tak: jest w full wersji np. 20 skoczni, a odblokowany jeden mamut, jedna skocznia normalna i jedna mała. I OK. kto chce więcej to kupuje klucz.
filipwil wrote:Tak jak mówię - model skakania możesz przetestować, ewentualnie powiemy Ci, czy mamut jest fajny. Bo skoro dostaniesz wszystko to nie dokonasz zakupu i następnym razem też będziesz kombinował, Jussi nie jest głupi.
Dziękuję, sam przetestuje. Nie zapominaj że wciąż mówimy o wersji testowej.
Lipinski wrote:Powinniście w ogóle nie brać pod uwagę wypowiedzi tego mistrza i z nim nie dyskutować,
od razu widać ze kolega ma problemy ze zrozumieniem pewnych istotnych rzeczy, a przez takich jak on
powstaje nie potrzebne zamieszanie,
A ciebie też nikt o zdanie nie prosi. Już pokazałeś w tym temacie na co cię stać.
maciej53 wrote: Masz rację i na tym ja także skończę tą dyskusję. Do niczego ona nie doprowadzi. Moim zdanie Jussi zasługuje na te 60 zł(właściwie 120, bo DSJ3 też kupiłem) za 10 lat pracy na tą grą. Inni uważają, że nie. Więcej na ten temat rozmawiać nie będę
Oczywiście, że zasługuje, ale ja przecież nie mówię, ze wersja full ma być za darmo tylko, żeby np. w becie 2 mamut był za darmo a w dalszych betach niech już będzie zablokowany. Tu cały czas mowa o wersji do testowania.
Postaw się na miejscu zwykłej osoby, która chce zobaczyć co to za gra, przetestować. Już widzę jak wysyła pieniądze po to, żeby sprawdzić jak się skacze na skoczni mamuciej. No a z zakupem klucza też są problemy jak się niejednokrotnie można było przekonać w tym temacie. Kropka koniec. Jak będzie beta2 to wtedy się będzie oceniało.
Adziu
Posts: 109
Joined: 01 Feb 2008, 15:55

Post by Adziu »

Już dzisiaj trolle dorwały się do komputera zakładając beznadziejne tematy na forum. Aż się boję pomyśleć co będzie jutro, bo podejrzewam, że w społeczności trolli już od dawna krąży informacja o tym, że BETA-2 ma być w piątek...
qwerty1
Posts: 1
Joined: 05 Apr 2011, 21:16
Contact:

Tourn dsj4

Post by qwerty1 »

Thanatos
Posts: 96
Joined: 20 Mar 2011, 01:56
Location: Germany

Post by Thanatos »

Yeah, we got it... stop posting.
Image
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

Adziu wrote:Już dzisiaj trolle dorwały się do komputera zakładając beznadziejne tematy na forum. Aż się boję pomyśleć co będzie jutro, bo podejrzewam, że w społeczności trolli już od dawna krąży informacja o tym, że BETA-2 ma być w piątek...
To że
ma wyjść w piątek t PLOTKA!
przecież jussi by powiedział
Ascot
Posts: 251
Joined: 26 Mar 2011, 09:48
Location: Polska , Olsztyn
Contact:

Post by Ascot »

Thanatos wrote:Yeah, we got it... stop posting.
Stop spam .
He have 8 Post .
And 8 Post are for his
tournamet :!:
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

J.MIRO wrote:
Adziu wrote:Już dzisiaj trolle dorwały się do komputera zakładając beznadziejne tematy na forum. Aż się boję pomyśleć co będzie jutro, bo podejrzewam, że w społeczności trolli już od dawna krąży informacja o tym, że BETA-2 ma być w piątek...
To że
ma wyjść w piątek t PLOTKA!
przecież jussi by powiedział
zobaczymy jak to będzie
Paczu
Posts: 66
Joined: 09 Mar 2011, 18:18
Location: Koszalin

Post by Paczu »

kur**, kolejni debile zaczęli pisać nowe, bezsensowne tematy... -.-
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

no już niedługo 100 stron
ModernWarfare2
Posts: 168
Joined: 09 Mar 2011, 21:10
Location: Poland, Jasło

Post by ModernWarfare2 »

jeszcze 20, a ja przypominam że dziś czwartek i dalej czekamy :)
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

ModernWarfare2 wrote:jeszcze 20, a ja przypominam że dziś czwartek i dalej czekamy :)
może jutro a jak nie jutro to w sobotę a jak nie w sobotę to w niedzielę a jak nie w niedzielę to nie wiem kiedy
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

Jussi na pewno nam powie, spokojnie.
maibatsu
Posts: 50
Joined: 11 Feb 2011, 23:10

Post by maibatsu »

Areen wrote:
maibatsu wrote:Kombinezony z obnizonym krokiem to dzielo austriackie z sezonu 2002/2003
Finowie mieli to już w 2000 roku, ot skok Kantee z Planicy: http://www.youtube.com/watch?v=Ah7zvl0JlJY
Skok Jaekle (napisałem ae bo nie mam a z umlautem ;D): http://www.youtube.com/watch?v=939PDBoP ... re=related
A co do austriaków, szukałem skoku Hoellwartha, ale nie znalazłem.
Kiedyś kombinezony w ogóle były dużo szersze ( i tęsknię za tymi czasami ) dlatego mogło wydawać się, ze krok jest obniżony. To jest i tak nic w porównaniu do Austriaków z 2002/2003 :p :
http://www.youtube.com/watch?v=XW6RXk_Q ... ata_player
http://www.youtube.com/watch?v=_Igjk43b ... ata_player
Przyznam tez, ze jak dzisiaj patrzę na morgensterna, to tez mam wrażenie ze jego krok jest jakoś dziwnie blisko ziemi:p
KondiXD
Posts: 12
Joined: 05 Apr 2011, 12:05
Location: Uchanie
Contact:

Post by KondiXD »

Realizm był by najlepszy i punkty za belkę i wiatr :D
Image
Artx
Posts: 50
Joined: 18 Mar 2011, 19:30

Post by Artx »

Ludzie, ogarnijcie się. Nie dość, że Jussi robi tą grę za dosyć małe pieniądze to jeszcze zacznijcie go przezywać dlatego, że beta 2 wyjdzie za miesiąc, a nie jutro. Nic tylko narzekacie, że jeszcze nie ma. Jussi równie dobrze mógłby robić tą grę tylko dla siebie. Odwala tyle roboty, a wy jeszcze do niego macie jakieś pretensje. Żałosne.
Locked