Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
Locked
tetris
Posts: 6
Joined: 31 Jan 2011, 03:00

Post by tetris »

Image
989/4925=20%

ale spamujecie, do tego na jakies gowniane tematy
najwieksza beke mam z tematow w ktorych autor pisze temat po angielsku, odpowiedzi sa po polsku, a przy okazji inny polak nabija sie z nieznajacych jezyka i przeprasza za nich w jezyku angielskim :lol:
PL
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

Dydux666 wrote:Widać ile wiesz o ustrojach politycznych.
nie jestem politykiem, wiesz? -_-
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Post by Bartek Palewicz »

mlody5 wrote:
Dydux666 wrote:Widać ile wiesz o ustrojach politycznych.
nie jestem politykiem, wiesz? -_-
Wiesz,że w Polsce mamy demokrację.Chyba wiesz też, że za kradzież grozi kara.
(Nie trzeba być politykiem żeby to wiedzieć)
WIĘC NIE TŁUMACZ SIĘ DEMOKRACJĄ!!! :evil:
Kajek
Moderator
Posts: 529
Joined: 19 Mar 2008, 22:31
Location: Poland
Contact:

Post by Kajek »

Dydux666 wrote:Drogi użytkowniku Kajek, obrażasz mnie tym czymś co zawsze jest pod postem (zapomniałem jak to się nazywa).
"Poles apologise for Poles who register on the forum after 2011 - 01 - 21."
Zrozumiałem tak: Polacy przepraszają za Polaków którzy zarejestrowali się na forum po
21 stycznia 2011.
Zarejestrowałem się po 21 stycznia, czy trzeba za mnie przepraszać?
Nie obrażam, jeśli nie odpierdalasz głupoty jak większość tych co się zarejestrowała po wydaniu bety, już wyjaśniałem i z tego co widzę już ktoś za mnie to robił. Takie są moje odczucia, i po prostu jest mi smutno (bo za żal to mnie już ktoś tu zjechał, ze niby znów obrażał) że psuje sie zdanie o Polakach w DSJ.
http://epgaming.net/ - Jedyny aktywny turniej DSJ3 na świecie!
http://epgaming.net/ - Only active DSJ3 tournament in the world!
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Post by Bartek Palewicz »

Teraz lepiej :)
Endriu1234
Posts: 12
Joined: 01 Apr 2011, 23:11
Contact:

Post by Endriu1234 »

Zachowujecie się jak małe dzieci (widać, że nimi jesteście), to jest forum o DSJ 4, a nie o polityce i demokracji. Ogarnijcie się i nie kłóćcie się !
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

Endriu1234 wrote:Zachowujecie się jak małe dzieci (widać, że nimi jesteście), to jest forum o DSJ 4, a nie o polityce i demokracji. Ogarnijcie się i nie kłóćcie się !
znalazł się idiota morda w dupe żryj kupe
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

dsj 4 wrote: znalazł się idiota morda w dupe żryj kupe
z całym dla ciebie szacunkiem, Ty lepszy nie jesteś, widać to po twoim zachowaniu
Dragorwyin
Posts: 114
Joined: 23 Feb 2011, 13:27
Location: Poland

Post by Dragorwyin »

dsj 4 wrote:
Endriu1234 wrote:Zachowujecie się jak małe dzieci (widać, że nimi jesteście), to jest forum o DSJ 4, a nie o polityce i demokracji. Ogarnijcie się i nie kłóćcie się !
znalazł się idiota morda w dupe żryj kupe
Do czego to do chodzi... Ja już sam się gubię na jakim poziomie wiekowym są tu niektórzy, 4 latki czy 5 latki... Poziom inteligencji wypowiedzi dsj 4 jest poniżej dna.
Image
piter_ski
Posts: 87
Joined: 08 Mar 2011, 12:48
Location: Poland

Post by piter_ski »

Macie sumienie tak marnować Jussie'mu miesięczny limit transferu? :wink: Naprawdę, przydałby się ktoś kto moderowałby to forum i ktoś psecjalnie do tego wątku w języku polskim, bo offtop jak stąd do Finlandii :wink: To już nawet nie jest śmieszne co się wyprawia na tym forum :roll:
kaka95
Posts: 43
Joined: 18 Apr 2010, 13:44
Location: Poland

Post by kaka95 »

Ech, panowie, spokojnie... Patrząc na coraz niższy poziom dyskusji w tym wątku normalnie ręce opadają - dobrze że Jussi nie zna polskiego... Ludzie, czy ten wątek ma służyć do wzajemnego obrzucania się błotem "starych" i "nowych" mistrzów, "Lamotów" i "anty-Lamotów", "znających angielski" i "nie dających się Anglizacji Narodu Polskiego"?
Bo mnie się wydaje, że nie.
Na prawdę czy jako Polacy musimy sobie wszędzie wydawać o sobie negatywne świadectwo? Czy pociśnięcie komuś w komencie że jest taki-a-taki daje jakąś ulgę, nie wiem, sprawia komuś radość? C'mon.
Ale po kolei. Kłótnie na temat czy ktoś gra na piracie, czy nie - cóż wstyd się tym "chwalić", tym bardziej na forum twórcy. Jest to oczywiste okradanie, i nie warto o tym dyskutować (wiem że nie którym może się podobać i zaczną wymyślać steki powodów, że tak nie jest - ale tak JEST - bo ma się coś, za co się nie zapłaciło - i nie ważne czy to gra czy kradzione Audi - to jest taka sama kradzież - wałkowane WIELE razy... Nie usprawiedliwia tego nic , a już a pewno nie demokracja...). Jednak z drugiej strony jak ktoś nie gra online to nie czyni go to od razu piratem - bo SĄ osoby, które nie mają konta online, a grają legalnie - ot choćby dzięki edycji z komputerowych gazetek.
Co do udowadniania sobie kto jest lepszy - od tego są turnieje, a nie "bicie piany" na forum, nieprawdaż?
Co do znajomości angielskiego - na prawdę nie dodaje charyzmy pisanie po polsku w innym wątku niż ten - to jest forum międzynarodowe (tak, wiem , że i tak Polacy stanowią większość, ale jednak) i jak ktoś nie umie - niech lepiej odpuści/poprosi o przetłumaczenie/skorzysta z translatora? Ja też zarejestrowałem się w kwietniu zeszłego roku aby zaprezentować swoje pomysły do DSJ4, ale mimo, że znam angielski, to jednak ich sensowne wytłumaczenie mnie przerosło. I odpuściłem sobie.
Jeszcze jedna rzecz - czy naprawdę niektórzy myślą , że im więcej razy będą pytać tym beta 2 wyjdzie szybciej? Trochę cierpliwości. Wyjdzie jak będzie gotowa. I na pewno będzie bardziej dopracowana.
Dobra, koniec, mędzenia, może niektórzy to przemyślą. :D

Więc teraz co do samej gry - postęp ogromny, grafika nieporównywalnie ładniejsza, choć rewolucji nie ma, fizyka bliższa realizmowi - skoczek nie jest już kłodą. Fakt wymaga to przyzwyczajenia i początkowo tez na narzekałem na nową fizykę, ale mimo, że wymaga jeszcze poprawek, to idzie w dobrym kierunku. podsumowując - nie mogę się doczekać już bety-2

:D
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Post by Bartek Palewicz »

To może tak dla odmiany napiszę o grze.Nie wiem czy ktoś o tym pisał, nie czytam każdego postu.Gdy w Lillehammer wybijecie się przed progiem używając tylko lewego przycisku myszy narta będzie przenikała przez rozbieg
banan1232
Posts: 50
Joined: 30 Jan 2011, 13:54

Post by banan1232 »

Czy mógłby ktoś napisać tutaj, ktoś kto śledzi na bierząco forum, co będzie w nowej becie? Wiem tylko tyle że mają być 2 nowe skocznie dla zarejestrowanych i dwu-kolorowe narty i kombinezony... O reszcie nic nie wiem.
Lipinski
Moderator
Posts: 87
Joined: 16 Feb 2009, 17:33

Post by Lipinski »

inna fizyka
Total Start WC - 109./ Wins - 56./ Marathon - 9./ Podium - 84.
TDD 2009 - 2 position
TDD 2010 - 2 position
10th Anniversary Tournamenent - 1st
Winter Cup 09/10 - 1st.
4Hills 2011 - 2 position
radekradek95
Posts: 27
Joined: 07 Mar 2011, 17:49

Post by radekradek95 »

Aha, a czy dla nie zarejestrowanych będzie możliwość grania przeciwko graczowi CPU?
Locked