Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
Locked
radekradek95
Posts: 27
Joined: 07 Mar 2011, 17:49

Post by radekradek95 »

Bartek5035 wrote: Wg. mnie dodanie takiej skoczni jak Średnia Krokiew oznacza tylko jedno :D
W Pełnej Wersji możemy się spodziewać bardzo wielu skoczni :D
i tych mało znanych też :D
Też tak myślę :D Dobrze by było jakby Jussi zrobił też realistycznie (chodzi mi o takie rzeczy jak drewniany daszek w Planicy przy rozbiegu, albo ostre wzniesienie w Inssbrucku) Myślę że możemy się spodziewać Wisły Malinki, oczywiście W.Krokwi, a może jeszcze jakieś inne obiekty z Polski nie wiem czy Szczyrk mógłby powstać... Około 35-40 skoczni oczekuję w pełnej wersji. Jeszcze pozostało mi jedynie sprawdzić fizykę lotu w becie-2 i szykować kaskę dla Jussiego :D
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

Areen wrote:Stary, oczywiście, że wielka krokiew będzie, bo bez tego nie ma skoków ; D No jestem ciekaw zachowania skoczka na średniej skoczni. Trzeba będzie wzbić się na wyżyny celności na progu ;d
Przecież w jakimś tam wywiadzie w TV ktoś mówił, że najwięcej osób przyjeżdza do Zakopanego na PŚ, poza mamutami. Inne skocznie sie nie liczą, Wielka Krokiew na wieki wieków!
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

radekradek95 wrote:Jeszcze pozostało mi jedynie sprawdzić fizykę lotu w becie-2 i szykować kaskę dla Jussiego :D
Takie podejście jak twoje jest jak najbardziej uzasadnione, z tym, że obawiam się, że tego lotu nie przetestujesz na mamucie bo będzie zablokowany, tak sądzę. Chyba, ze znowu jakiś Zlatosław Lamotowski wycieknie.
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

Mistrz wrote:
radekradek95 wrote:Jeszcze pozostało mi jedynie sprawdzić fizykę lotu w becie-2 i szykować kaskę dla Jussiego :D
Takie podejście jak twoje jest jak najbardziej uzasadnione, z tym, że obawiam się, że tego lotu nie przetestujesz na mamucie bo będzie zablokowany, tak sądzę. Chyba, ze znowu jakiś Zlatosław Lamotowski wycieknie.
oby nie... ja już mam te 6 dych i nareszcie za ok. 2 tyg. wysyłam kase do Jussiego! już sie nie moge doczekać turniejów on-line... :)
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

Wracam po przerwie. Euforia, że jest polska skocznia zakopaneHS94, tego się nie spodziewałem po Jussim. Uwielbiam tę skocznię. A jak dojdzie jeszcze HS134, to będzie można rozegrać Mistrzostwa Świata w narciarstwie klasycznym; pamiętamy lata 1929 1939 i 1962.
W sumie jeżeli jussi uparł się na polską skocznię, to mógłby dodać Szczyrk K95 HS106, bo jest bardziej nowoczesny. Ale ja i tak bardziej lubię Średnią Krokiew

A co do mamuta myślałem, że będzie Bad Mittendorf, bo to jest najmniejszy mamut. Ale tak chciałem Harrachov, ale trudno.
Paczu
Posts: 66
Joined: 09 Mar 2011, 18:18
Location: Koszalin

Post by Paczu »

J.MIRO wrote:
A co do mamuta myślałem, że będzie Bad Mittendorf, bo to jest najmniejszy mamut.
W praktyce tak, w teorii nie : http://pl.wikipedia.org/wiki/Copper_Peak . ;)
AvePower
Posts: 23
Joined: 07 Mar 2011, 21:56
Location: POLAND/POLSKA

Post by AvePower »

siema jestem nowy na tej stronce ,
banan1232
Posts: 50
Joined: 30 Jan 2011, 13:54

Post by banan1232 »

AvePower wrote:siema jestem nowy na tej stronce ,
urzekła mnie Twoja historia...
AvePower
Posts: 23
Joined: 07 Mar 2011, 21:56
Location: POLAND/POLSKA

Post by AvePower »

ahahahahha :lol:
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

banan1232 wrote:
AvePower wrote:siema jestem nowy na tej stronce ,
urzekła mnie Twoja historia...
hehe to dobre! może zrobimy fil dokumentalny ,,Niewiarygodna historia AvePower'a" ;)
AvePower
Posts: 23
Joined: 07 Mar 2011, 21:56
Location: POLAND/POLSKA

Post by AvePower »

to było dobre , jak robić takie coś : banan wrote,AvePower wrote ??
Paczu
Posts: 66
Joined: 09 Mar 2011, 18:18
Location: Koszalin

Post by Paczu »

Areen - teoretycznie ona istnieje, przecież nie zniknęła. ;) Jednak jak mówiłem, w praktyce masz rację.
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

AvePower wrote:to było dobre , jak robić takie coś : banan wrote,AvePower wrote ??
to się nazywa cytat. klikasz na np. mój teraźniejszy post i po boku po prawej jest napis,,Quote". kliknij tam. pokaże Ci się nowe okno i tyle.
AvePower
Posts: 23
Joined: 07 Mar 2011, 21:56
Location: POLAND/POLSKA

Post by AvePower »

[quote="mlody5"][quote="AvePower"]to było dobre , jak robić takie coś : banan wrote,AvePower wrote ??[/quote]
to się nazywa cytat. klikasz na np. mój teraźniejszy post i po boku po prawej jest napis,,Quote". kliknij tam. pokaże Ci się nowe okno i tyle.[/quote]
thx
AvePower
Posts: 23
Joined: 07 Mar 2011, 21:56
Location: POLAND/POLSKA

Post by AvePower »

[quote="AvePower"][quote="mlody5"][quote="AvePower"]to było dobre , jak robić takie coś : banan wrote,AvePower wrote ??[/quote]
to się nazywa cytat. klikasz na np. mój teraźniejszy post i po boku po prawej jest napis,,Quote". kliknij tam. pokaże Ci się nowe okno i tyle.[/quote]
thx[/quote] LOL :lol:
Locked