[Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

General discussion about DSJ4.
Locked
radeksar1995
Posts: 328
Joined: 30 Jun 2011, 15:00
Location: POLSKA / POLAND (POL)

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by radeksar1995 »

Mam pomysł, jak wybieramy skocznie to można by wybrać czy chcemy zawody w dzień czy w nocy. Było o tym pisane? To by było fajne, wybrać dwa nocne, albo żeby nam nie wypadały w Planicy nocne konkursy tylko dzienne, bo to jest losowo i nie wiadomo co się trafi, a jakby wybrać to wszystko elegancko. ;) Co o tym sądzicie?
kubekhe
Posts: 1
Joined: 13 Jul 2011, 16:26

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by kubekhe »

mam pytanie Czy są juz potwierdzone jakieś zmiany w becie 3? Coś nowego Jussi doda?
Marcin Zakaszewski
Posts: 10
Joined: 18 Jun 2011, 10:25

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Marcin Zakaszewski »

na pewno coś doda a raczej nie będzie już bety3 tylko pełna wersja
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

Co do sylwetki Małysza najlepszą i tak miał w latach 2001-2004 fruwał jak szalony z pełną dynamiką. Co do dodatków myślę, że (jeśli to będzie Beta-3) Pojawią się 3 objekty jakieś dodatkowe napisy na belce może koszulce, lepsza fizyka no i liczę na GRACZY CPU. W pełniaku spokojnie powinno się znaleść do 20 skoczni i dotego jakieś kompleksy skoczni choineczki na zeskoku i flagi u kibiców (znowu o tym pisze co?hehe). Bardzo podoba mi się pomysł z kwalifikacjami a potem "normalny" przydział do pierwszej serii, oraz wybór pory dnia danego konkursu. Wszystkie te smaczki sprawią , że Deluxe Ski Jump 4 będzie grą (jak dla mnie) z najwyższej półki i zbuduje absolutną miłość do tego sportu.
liverpoolkd14
Posts: 270
Joined: 31 Jan 2011, 02:28
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by liverpoolkd14 »

witam! chciał bym zaprezentować mój ostatni pomysł związany z DSJ4.

Mianowicie co wy na to gdyby w grze była możliwość dodania do każdego skoczka
własnego zdjęcia, a pod czas gry wyglądało by to tak:

http://img692.imageshack.us/img692/4634/adamgamedsj.jpg

--------------------------------------------------------------------------------
Kowalbeats _ blz
http://www.soundcloud.com/kowalbeats

Gmina Lubawka!
dudolinho90
Posts: 353
Joined: 03 Jul 2011, 14:51
Location: New York

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by dudolinho90 »

Bartek co Ty teraz piszesz? rozmieniasz sie na drobne .... z kazdym dniem chcesz zatrzec to co juz wypaplales?

jesli to byla prawda wgl
Image

Image
Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek5035 »

Areen wrote:Bartek, nie wiem o co Ci chodzi z tym stylem Małysza, ale jest sylwetka w locie od 2007 się nie zmieniła radykalnie.
nie zauważyłeś tego??
co roku się troszkę sylwetka Adama zmieniała :)
noo porównaj sobie tą z tego sezonu a tą z Igrzysk w Vancouver :)
Image
Image
Winner WOT'S competitions: 35
Podium general classification of WOT: 10
Winner general classification of WOT: 5
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

liverpoolkd14 za dużo pracy było by z czymś takim, Jussi najpierw musial by stworzyć taką opcje a potem my musielibyśmy umieszczać foty do naszych skoczków stworzonych. Chyba , że Jussi stworzy odrazu jakiś plik ze zdjęciami Sławniejszych skoczków a w samej grze będzie opcja np.(dodaj zdjęcia gracza) Noo w sumie takie coś było by nie najgorsze ale pasek ze zdjęciem imieniem i nazwiskiem na czas lotu musiał by zniknąć tak było by wygodniej, dla samego skoku.
liverpoolkd14
Posts: 270
Joined: 31 Jan 2011, 02:28
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by liverpoolkd14 »

Mateo1991 wrote:liverpoolkd14 za dużo pracy było by z czymś takim, Jussi najpierw musial by stworzyć taką opcje a potem my musielibyśmy umieszczać foty do naszych skoczków stworzonych. Chyba , że Jussi stworzy odrazu jakiś plik ze zdjęciami Sławniejszych skoczków a w samej grze będzie opcja np.(dodaj zdjęcia gracza) Noo w sumie takie coś było by nie najgorsze ale pasek ze zdjęciem imieniem i nazwiskiem na czas lotu musiał by zniknąć tak było by wygodniej, dla samego skoku.
Postanowiłeś wyszukać samych negatywów tego pomysłu? dałem po prostu propozycje, wrzucasz zdjęcie o podanych rozmiarach, następnie gra wczytuje ustawienia po czym umieszcza zdjęcie w miejscu dla niego przeznaczonym czyli na pasku kolo imienia i nazwiska. Nie widzę w tym problemu dla kogoś kto ma z ta gra styczność już 10 lat i biegle posługuje się jeżykiem programowania.
Kowalbeats _ blz
http://www.soundcloud.com/kowalbeats

Gmina Lubawka!
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mistrz »

J.MIRO wrote:
bulwa11 wrote:coś z tą ilością skoczni podobno będzie. Co do pierwszej części i kolejności skoczków to nic nie słyszałem a rzeczywiście śmiesznie wygląda jak stawkę otwiera Morgi a zamyka jakiś Hueng Chul Choi ;P
To trzeba wtedy zrobić kwalifikacje, ale powim ci, że to jest troche męczące.
Tylko, że to Ci nic nie da, że zrobisz kwalifikacje, bo w konkursie będziesz miał i tak taką samą kolejność skoczków jak w kwalifikacjach. No chyba, że grasz 50 skoczkami. Mnie to zawsze wkurzało, że nie mogłem sobie wybierać kolejności skoczków przed 1 konkursem.
Poza tym o tym pomyśle pisałem tuż po wydaniu bety-1, w pierwszym moim poście :wink:

A z tymi datami wydania bety/fulla to za bardzo się nakręcacie. Jakiś bartek czy inna plotkara podała termin (źródło: "słyszałem") i nakręcacie o tym 20 stron :lol:
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

Hmm liverpoolkd14, wiesz po pierwsze tego nie krytykuje, ok masz swoją opinię a po drugie ja też mam prawo wyrazić komentarz do tego pomysłu komuś się spodoba a komuś nie, licz się z tym nie wszyscy będą za wszystkim na plus, a po trzecie ten pomysł mi się podoba jak możesz się dymyśleć na końcu mojego poprzedniego postu. Ok koniec tej dyskusji. A co do tej daty 15 lipca hmm nie napalam się aż tak bardzo ale powiem szczerze że z drugiej strony ta data bardzo mnie ciekawi i czekam na nią jak my wszyscy :)
liverpoolkd14
Posts: 270
Joined: 31 Jan 2011, 02:28
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by liverpoolkd14 »

Mateo1991 wrote:Hmm liverpoolkd14, wiesz po pierwsze tego nie krytykuje, ok masz swoją opinię a po drugie ja też mam prawo wyrazić komentarz do tego pomysłu komuś się spodoba a komuś nie, licz się z tym nie wszyscy będą za wszystkim na plus, a po trzecie ten pomysł mi się podoba jak możesz się dymyśleć na końcu mojego poprzedniego postu. Ok koniec tej dyskusji. A co do tej daty 15 lipca hmm nie napalam się aż tak bardzo ale powiem szczerze że z drugiej strony ta data bardzo mnie ciekawi i czekam na nią jak my wszyscy :)
nie napisałem ze krytykujesz, i liczę się z tym... Koniec!
Kowalbeats _ blz
http://www.soundcloud.com/kowalbeats

Gmina Lubawka!
Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek5035 »

robił też w tym sezonie szerszą v-kę ;p
zrobie tez porównanie wszystkich sezonów :)
Image
Image
Winner WOT'S competitions: 35
Podium general classification of WOT: 10
Winner general classification of WOT: 5
Lukinho23
Posts: 73
Joined: 10 Apr 2011, 23:24
Location: Polska BIAŁO-CZERWONI

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Lukinho23 »

I nic z tego porównania nie wyjdzie... inaczej Małysz miał ustawione narty jak leciał z wiatrem lub pod wiatr
Image
Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek5035 »

eee ja to nie wiem jak wy patrzycie ;p
ja tam co roku zauważałem zmiany w technice u Małysza :)
_________________
zawiesili dsjworldtoura.xaa hahaha
<hahaha>
łaaa nie moge powstrzymać śmiechu!!!
a podobno pełen profesionalizm...
Image
Image
Winner WOT'S competitions: 35
Podium general classification of WOT: 10
Winner general classification of WOT: 5
Locked