Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
Kudłaty
Posts: 9
Joined: 09 Apr 2011, 21:29

Post by Kudłaty »

Dwie nowe skocznie sa do testowania w zamknietej becie tylko dla osob, ktore zamowily preorder.
misiek58
Posts: 55
Joined: 27 Jan 2011, 17:32

Post by misiek58 »

Mistrz wrote:
misiek58 wrote:Boze co za ludzie!!!!!!! no Polacy biedny kraj hahaha....chocby nawet 120zl kosztowala to bym kupil a nie meczył ze powinno byc wszystko odblokowane
Bo jak żeś jest frajer to trudno. Przypominam że dsj4 to produkt niedokończony i w powijakach. Kupowanie gry na tym etapie jest bardzo ryzykowne.

a myslisz ze ja nie wiem ze ryzykowne :D dlatego czekam i nie narzekam
Edward "Ed" O
Posts: 44
Joined: 14 Jan 2011, 20:52
Location: USA

Post by Edward "Ed" O »

Mistrz wrote:[quote="Edward "Ed" O"]
Mistrz wrote:
misiek58 wrote:Boze co za ludzie!!!!!!! no Polacy biedny kraj hahaha....chocby nawet 120zl kosztowala to bym kupil a nie meczył ze powinno byc wszystko odblokowane
Bo jak żeś jest frajer to trudno. Przypominam że dsj4 to produkt niedokończony i w powijakach. Kupowanie gry na tym etapie jest bardzo ryzykowne.
a co ja ryzykuje pojebie ?? 20$ ? hahahahhahahahhaha
"pojeb" to tak możesz sobie do siebie mówić pajacu z wiejskiej wytwórni szamb.
Pod pojęciem ryzyko w tym kontekście rozumiem to, że Jussi może wszystko pozmieniać i się okaże że gra może się nie spodobać. Poza tym 60 złotych to wcale nie jest mało. Są ludzie, którzy za tyle musza wyżyć miesiąc pierdzielony zasrany bogaczu![/quote]

"Bo jak żeś jest frajer to trudno." zamknij lepiej tą głupia morde bo sam jestes wiesniak.. tylko od kilku dni napierdalasz posty w stylu "jak ten jussi smie brac pieniadze za bete" Powiedz kurwa wprost ze jestes biedny i mamuska Ci skąpi to sie odczepie a nie pierdolisz trzy po trzy zeby tylko na zebraka nie wyjsc. Jestem bogaty bo przez 25 lat na to pracowalem i teraz moge sie plawic w luksusach i chuj Ci do tego maly czlowieczku
wowol
Posts: 22
Joined: 09 Apr 2011, 21:27

Post by wowol »

[quote="Edward "Ed" O"]
Mistrz wrote:[quote="Edward "Ed" O"]
Mistrz wrote:
misiek58 wrote:Boze co za ludzie!!!!!!! no Polacy biedny kraj hahaha....chocby nawet 120zl kosztowala to bym kupil a nie meczył ze powinno byc wszystko odblokowane
Bo jak żeś jest frajer to trudno. Przypominam że dsj4 to produkt niedokończony i w powijakach. Kupowanie gry na tym etapie jest bardzo ryzykowne.
a co ja ryzykuje pojebie ?? 20$ ? hahahahhahahahhaha
"pojeb" to tak możesz sobie do siebie mówić pajacu z wiejskiej wytwórni szamb.
Pod pojęciem ryzyko w tym kontekście rozumiem to, że Jussi może wszystko pozmieniać i się okaże że gra może się nie spodobać. Poza tym 60 złotych to wcale nie jest mało. Są ludzie, którzy za tyle musza wyżyć miesiąc pierdzielony zasrany bogaczu![/quote]

"Bo jak żeś jest frajer to trudno." zamknij lepiej tą głupia morde bo sam jestes wiesniak.. tylko od kilku dni napierdalasz posty w stylu "jak ten jussi smie brac pieniadze za bete" Powiedz kurwa wprost ze jestes biedny i mamuska Ci skąpi to sie odczepie a nie pierdolisz trzy po trzy zeby tylko na zebraka nie wyjsc. Jestem bogaty bo przez 25 lat na to pracowalem i teraz moge sie plawic w luksusach i chuj Ci do tego maly czlowieczku[/quote]
zamknij ryj skurwysynu
nie wszyscy mają kasy żeby moc sobie pozwalać na wydatki na gre w fazie testow
marian-lol
Posts: 33
Joined: 03 Feb 2011, 00:17

Post by marian-lol »

Panowie... spokojnie. To forum mialo nas pojednac a nie zebysmy sie sprzeczali
marian-lol
misiek58
Posts: 55
Joined: 27 Jan 2011, 17:32

Post by misiek58 »

dla mnie 60zł to tez duzy wydatek i zbieram juz 3 miesiac :D w poniedzialek ide miedz sprzedac i wtedy zostawiam na dsj (ze 300zl powinno wpasc)
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

[quote="Edward "Ed" O"]
Mistrz wrote:[quote="Edward "Ed" O"]
Mistrz wrote:
misiek58 wrote:Boze co za ludzie!!!!!!! no Polacy biedny kraj hahaha....chocby nawet 120zl kosztowala to bym kupil a nie meczył ze powinno byc wszystko odblokowane
Bo jak żeś jest frajer to trudno. Przypominam że dsj4 to produkt niedokończony i w powijakach. Kupowanie gry na tym etapie jest bardzo ryzykowne.
a co ja ryzykuje pojebie ?? 20$ ? hahahahhahahahhaha
"pojeb" to tak możesz sobie do siebie mówić pajacu z wiejskiej wytwórni szamb.
Pod pojęciem ryzyko w tym kontekście rozumiem to, że Jussi może wszystko pozmieniać i się okaże że gra może się nie spodobać. Poza tym 60 złotych to wcale nie jest mało. Są ludzie, którzy za tyle musza wyżyć miesiąc pierdzielony zasrany bogaczu![/quote]

"Bo jak żeś jest frajer to trudno." zamknij lepiej tą głupia morde bo sam jestes wiesniak.. tylko od kilku dni napierdalasz posty w stylu "jak ten jussi smie brac pieniadze za bete" Powiedz kurwa wprost ze jestes biedny i mamuska Ci skąpi to sie odczepie a nie pierdolisz trzy po trzy zeby tylko na zebraka nie wyjsc. Jestem bogaty bo przez 25 lat na to pracowalem i teraz moge sie plawic w luksusach i chuj Ci do tego maly czlowieczku[/quote]
Zamknij morde wieśniacki mordoklepie, idź na kolacje z jednej miski kaszę jeść. Każdy ma prawo mieć swoje zdanie a jak ci sie nie podoba to spadaj do swojego szamba.
xpand
Posts: 7
Joined: 08 Apr 2011, 20:34
Location: PL

Post by xpand »

misiek58 wrote:dla mnie 60zł to tez duzy wydatek i zbieram juz 3 miesiac :D w poniedzialek ide miedz sprzedac i wtedy zostawiam na dsj (ze 300zl powinno wpasc)
no ja musiałem puszki sprzedać by uzbierać na klucz
kitrak
Posts: 178
Joined: 20 Jan 2011, 17:52
Location: Poland

Post by kitrak »

Michs20 wrote:Racja mistrzu. Nienawidzę takich mają gdzieś 60zł bo rodzice są bogaci.
Ja na przykład nie mam bogatych rodziców. Te 60 złotych sam uczciwie zarobiłem, co i Tobie polecam zrobić.
Lipinski
Moderator
Posts: 87
Joined: 16 Feb 2009, 17:33

Post by Lipinski »

takie pieprzenie, mam brata w mniej wiecej waszym wieku 19 lat. uczy sie w technikum, jest w stanie jeszcze dorabiac, na wlasne zachcianki, trzeba tylko ruszyc dupe od komupetra i chciec,
Last edited by Lipinski on 09 Apr 2011, 21:38, edited 1 time in total.
Total Start WC - 109./ Wins - 56./ Marathon - 9./ Podium - 84.
TDD 2009 - 2 position
TDD 2010 - 2 position
10th Anniversary Tournamenent - 1st
Winter Cup 09/10 - 1st.
4Hills 2011 - 2 position
wowol
Posts: 22
Joined: 09 Apr 2011, 21:27

Post by wowol »

zgadzam sie z mistrzem !!!
kitrak
Posts: 178
Joined: 20 Jan 2011, 17:52
Location: Poland

Post by kitrak »

Lipinski wrote:takie piprzenie, mam brata w mniej wiecej waszym wieku 19 lat. uczy sie w technikum, jest w stanie jeszcze dorabiac, na wlasne zachcianki, trzeba tylko ruszyc dupe od komupetra i chciec,
Otóż to! Polać mu, dobrze prawi. Sam mam lat niecałe 20 i bezproblemowo godzę studia z pracą dorywczą.
Paczu
Posts: 66
Joined: 09 Mar 2011, 18:18
Location: Koszalin

Post by Paczu »

Wiedziałem, że ten temat tak się skończy - bezsensowną kłótnią wszystkich o wszystko... co za naród...
mask
Posts: 799
Joined: 01 Oct 2009, 13:49
Location: Poland
Contact:

Post by mask »

jak widze wasze posty to czasami żałuję, że jestem Polakiem, kogo obchodzi ile kto ma kasy? LUDZIE!!! Ogranijcie się, bo tylko pokazujecie jak Polak się zachowuje w Internecie.
Luk
Posts: 907
Joined: 09 Apr 2011, 15:47
Location: Gliwice, Poland
Contact:

Post by Luk »

zygmuntek wrote:tyle dostalem zamiast klucza w kopeeercie
Smacznego.
Locked