Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
Locked
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

1jerzyk1 wrote:Jak dobrze wiecie Jussi nie może dodawać orginalnych sponsorów,producentów!!
Co myślicie o zmyślonych sponsorach/producentach upodobnionych do orginalnych

np zamiast Fisher - Pisher
Uvex- Ovex
Red Bull- Rev Boll
już coś takiego było na tym forum. ja jestem za, ale to jest dużo, dużo więcej roboty. ale jak tam chceta, mi to nie przeszkadza. ale pamiętajcie, im więcej detali i zachcianek od strony graczy, tym bardziej będzie się przedłużać data premiery!
Michalo30
Posts: 1
Joined: 02 Apr 2011, 11:19

Post by Michalo30 »

Endriu1234 wrote:Dobra, już też tak nie płacz. Zobaczymy czy ta twoja "teoria" się sprawdzi (4-10) Kwietnia ...
ciesz się,że w ogóle wydaje DSJ 4 ,bo mogłoby tego nie być jak by nie chciało mu się robić
Endriu1234
Posts: 12
Joined: 01 Apr 2011, 23:11
Contact:

Post by Endriu1234 »

Chce, to robi. Jak by mu się nie chciało to trudno.

PS.: A i prosze żebyście nie obrażali "Mongolskich" ludzi. Typu: "Mongolskie teorie", a co polskie są lepsze ?
Skoczek12
Posts: 69
Joined: 28 Feb 2011, 21:15
Location: Bielsko-Biala, Poland

Post by Skoczek12 »

Endriu1234 wrote:Chce, to robi. Jak by mu się nie chciało to trudno.

PS.: A i prosze żebyście nie obrażali "Mongolskich" ludzi. Typu: "Mongolskie teorie", a co polskie są lepsze ?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Proponuję mu nie odpisywać...
.slander.86
Posts: 113
Joined: 05 Mar 2011, 22:06
Contact:

Post by .slander.86 »

Paczu wrote:Kiepski fotomontaż nic więcej. Przecież jakby wyszła beta2 to by było na tym forum 1000 postów co minutę. ;)
To, że to nie prawda, nie znaczy że to kiepski żart.
Jak dla mnie bardzo dobry, bo przez chwilę sam się nabrałem :lol:
(...)
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

.slander.86 wrote:
Paczu wrote:Kiepski fotomontaż nic więcej. Przecież jakby wyszła beta2 to by było na tym forum 1000 postów co minutę. ;)
To, że to nie prawda, nie znaczy że to kiepski żart.
Jak dla mnie bardzo dobry, bo przez chwilę sam się nabrałem :lol:
hehe ja też ale sie skapłem bo w ,,download" pod datą było DSJ4-Beta-2 a pod spodem DSJ3.1.7.0 podczas gdy powinno być DSJ4-Beta-1.
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

Mam wreszcie własny klucz!
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

J.MIRO wrote:Mam wreszcie własny klucz!
gratulacje :) ja sobie zakupie na przełomie maj-czerwiec tak żeby mieć już na FullVersion a teraz gram na zlatko-lamocie
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

mlody5 wrote:
J.MIRO wrote:Mam wreszcie własny klucz!
gratulacje :) ja sobie zakupie na przełomie maj-czerwiec tak żeby mieć już na FullVersion a teraz gram na zlatko-lamocie
Na becie możesz sobie grać tym przeklętym lamotem, ale jeżeli będziesz grał pełną wersją na jakimś pirackim kluczu, to wiedz, że to jest piractwo, oszustwo, złodziejstwo i plucie w twarz twórcy.
Paczu
Posts: 66
Joined: 09 Mar 2011, 18:18
Location: Koszalin

Post by Paczu »

mlody5 wrote: a teraz gram na zlatko-lamocie
Przyznawać się do piractwa gry na jej oficjalnym forum... do czego ten świat dąży.... :f
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

1jerzyk1 wrote:Jak dobrze wiecie Jussi nie może dodawać orginalnych sponsorów,producentów!!
Co myślicie o zmyślonych sponsorach/producentach upodobnionych do orginalnych

np zamiast Fisher - Pisher
Uvex- Ovex
Red Bull- Rev Boll
Jakby Jussi mógł używać swoich nazw, np. Mediamond, Mond, Sportmedia, i tym podobne, to by było fajnie.
Dragorwyin
Posts: 114
Joined: 23 Feb 2011, 13:27
Location: Poland

Post by Dragorwyin »

J.MIRO wrote:
mlody5 wrote:
J.MIRO wrote:Mam wreszcie własny klucz!
gratulacje :) ja sobie zakupie na przełomie maj-czerwiec tak żeby mieć już na FullVersion a teraz gram na zlatko-lamocie
Na becie możesz sobie grać tym przeklętym lamotem, ale jeżeli będziesz grał pełną wersją na jakimś pirackim kluczu, to wiedz, że to jest piractwo, oszustwo, złodziejstwo i plucie w twarz twórcy.
Jak mi wiadomo, do tej pory też grałeś na tym Zlatko Lamot, a teraz próbujesz grać jako wzór moralny, hipokryzja...
Image
Mortys
Posts: 17
Joined: 19 Feb 2011, 18:29
Location: Poland

Post by Mortys »

Ja się serio nabrałem z tą betą 2 bo w fotomontażu wielkość bety 2 jest większa niż bety 1 :lol:
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Post by J.MIRO »

Dragorwyin wrote:
J.MIRO wrote:
mlody5 wrote: gratulacje :) ja sobie zakupie na przełomie maj-czerwiec tak żeby mieć już na FullVersion a teraz gram na zlatko-lamocie
Na becie możesz sobie grać tym przeklętym lamotem, ale jeżeli będziesz grał pełną wersją na jakimś pirackim kluczu, to wiedz, że to jest piractwo, oszustwo, złodziejstwo i plucie w twarz twórcy.
Jak mi wiadomo, do tej pory też grałeś na tym Zlatko Lamot, a teraz próbujesz grać jako wzór moralny, hipokryzja...
Chciało by się... Mam własny klucz i nie grałem na lamocie.
Dragorwyin
Posts: 114
Joined: 23 Feb 2011, 13:27
Location: Poland

Post by Dragorwyin »

J.MIRO wrote:Mam wreszcie własny klucz!
A wcześniej to sobie wyczarowałeś? ;)

I przestańce wkońcu zakładać tematy pół ang pół pol, bo to jest żenujące.
Image
Locked