Kod do DSJ 4 beta 2 w 5 minut

Questions about registration and online subscriptions.
bruby
Posts: 1
Joined: 10 Apr 2011, 22:53

Kod do DSJ 4 beta 2 w 5 minut

Post by bruby »

Czytam to forum i zauważyłem, że dużo osób z Polski ma wielkie problemy żeby kupić szybko i bezproblemowo pełną wersję DSJ 4. Ja dokonałem tego w 5 minut i mam klucz bez żadnych problemów. Polecam szybką metodę:

1) Zakładamy konto na PayPal (jeżeli jeszcze nie mamy) i potwierdzamy maila
2) Wchodzimy na stronę https://www.paypal-doladowania.pl (podpisana certyfikatem przez PayPal)
3) Wybieramy bank w jakim posiadamy konto (masa do wyboru, ja robiłem z mBank) i wpisujemy kwotę przelewu (ja przelałem 65 zł)
4) Ważne aby konto w banku było na to samą osobę (w PayPalu miałem Pawel a w mBanku Paweł i nie powodowało to żadnego problemu)
5) Potwierdzamy przelew na stronie banku
6) Logujemy się na konto PayPal i akceptujemy wpłatę (moja była od razu po zalogowaniu)
7) Wchodzimy na strone http://www.mediamond.fi/dsj4/buy/ i wybieramy buy now, logujemy się do PayPal i potwirdzamy przelew
8) W ciągu minuty mamy klucz do DSJ 4 na mailu

mi zajęło raptem 5 minut wszystko i zaraz odpalam KULM i Zakopane :D
pajkul
Posts: 232
Joined: 30 Dec 2008, 00:11
Location: Poland

Post by pajkul »

Oczywiscie jesli ktos ma karte kredytowa, to nie trzeba zadnego konta PayPal.
maibatsu
Posts: 50
Joined: 11 Feb 2011, 23:10

Post by maibatsu »

pajkul wrote:Oczywiscie jesli ktos ma karte kredytowa, to nie trzeba zadnego konta PayPal.
Karty kredytowej tez nie trzeba, wystarczy zwykla karta debetowa (np Visa Electron), z mozliwoscia "udawania" karty kredytowej. Majac dostep do konta przez internet (czy tez przez telefon), trzeba zmienic limit na transakcje internetowe (domyslnie jest zero zl). Oczywisice nie we wszystkich bankach jest taka mozliwosc, wiem, ze w mbanku jest. Wtedy jako nr karty kredytowej podaje sie po prostu nr naszej karty debetowej
POL Maciej Idzikowski
majkelgb
Posts: 33
Joined: 10 Apr 2011, 13:11

Post by majkelgb »

A jak wrobic sobie karte kredytową? mogę w jakimś banku takom mieć jak mam 13 lat?
maciej53
Posts: 123
Joined: 26 Jan 2011, 18:26
Location: Poland, Gorzów Wielkopolski

Post by maciej53 »

majkelgb wrote:A jak wrobic sobie karte kredytową? mogę w jakimś banku takom mieć jak mam 13 lat?
Weź w końcu przestań spamować w każdym temacie!
piter_ski
Posts: 87
Joined: 08 Mar 2011, 12:48
Location: Poland

Post by piter_ski »

O, to czyli Visa Electron też jest akceptowana u Jussi'ego? Czasami są kłopoty, że Electron nie jest akceptowana w różnych serwisach. Płacił ktoś może Visą Electron?

EDIT: OK, Visa Electron działa, transakcja wykonana w 2 minutki i jest full wersja :D
Koniasty
Posts: 144
Joined: 01 Feb 2011, 19:58

Post by Koniasty »

Super, ale gdzie on mi wysle tego keya?
piter_ski
Posts: 87
Joined: 08 Mar 2011, 12:48
Location: Poland

Post by piter_ski »

Na maila, którego podajesz w formularzu. Proces odbywa się automatycznie, klucz otrzymujesz niemal natychmiastowo po zakończeniu transakcji.
Koniasty
Posts: 144
Joined: 01 Feb 2011, 19:58

Post by Koniasty »

Gdzie mam mu wysłać ten formularz?
Luk
Posts: 907
Joined: 09 Apr 2011, 15:47
Location: Gliwice, Poland
Contact:

Re: Kod do DSJ 4 beta 2 w 5 minut

Post by Luk »

bruby wrote: 8) W ciągu minuty mamy klucz do DSJ 4 na mailu
W ciągu minuty?! Przecież Jussi nie siedzi cały czas przy komputerze i nie wysyła cały czas kluczy! Jeśli już to co najmniej z kilka godzin
maibatsu
Posts: 50
Joined: 11 Feb 2011, 23:10

Re: Kod do DSJ 4 beta 2 w 5 minut

Post by maibatsu »

Luk wrote:
bruby wrote: 8) W ciągu minuty mamy klucz do DSJ 4 na mailu
W ciągu minuty?! Przecież Jussi nie siedzi cały czas przy komputerze i nie wysyła cały czas kluczy! Jeśli już to co najmniej z kilka godzin
<facepalm>
chyba nie myślisz ze Jussi wysyła klucze ręcznie? hahaha
POL Maciej Idzikowski
piter_ski
Posts: 87
Joined: 08 Mar 2011, 12:48
Location: Poland

Re: Kod do DSJ 4 beta 2 w 5 minut

Post by piter_ski »

Luk wrote:
bruby wrote: 8) W ciągu minuty mamy klucz do DSJ 4 na mailu
W ciągu minuty?! Przecież Jussi nie siedzi cały czas przy komputerze i nie wysyła cały czas kluczy! Jeśli już to co najmniej z kilka godzin
Ekhem:
piter_ski wrote:Proces odbywa się automatycznie, klucz otrzymujesz niemal natychmiastowo po zakończeniu transakcji.
:wink:
Luk
Posts: 907
Joined: 09 Apr 2011, 15:47
Location: Gliwice, Poland
Contact:

Post by Luk »

No dobra, ale najczęściej czytam ze zrozumieniem :P
Matju
Posts: 3
Joined: 02 Apr 2011, 20:28
Location: Poland
Contact:

Post by Matju »

Ta strona to oszustwo. Pieniądze nie trafią na nasze konto paypayl tylko na konto bankowe tego oszusta, co założył tą stronę. Chcecie przelać gotówkę na swoje konto paypal to tylko i wyłącznie na paypal.pl.
pajkul
Posts: 232
Joined: 30 Dec 2008, 00:11
Location: Poland

Post by pajkul »

Twoj mozg to oszustwo! Polsce gratulujemy kolejnego geniusza!
Post Reply