Krystian Słonimski is a cheater.

Discussion about the hill records, jumping techniques and replays.
Post Reply
Szymon11
Posts: 853
Joined: 17 Dec 2011, 17:03
Location: Tilburg, The Netherlands

Krystian Słonimski is a cheater.

Post by Szymon11 »

When I was scrolling record lists today, I found one player's jumps very suspcious. And I was right because when I opened all his jumps from TOP30, the replay didn't run due to incompability with a current version. This fact proves that Słonimski is a cheater and needs to be banned urgently.
Peak: 1835
Total length offline: 3535.16 m
Total length online: 3500.20 m
Former online world record holder: Wisła.
Former offline world record holder in Oberstdorf! First jumper ever who broke and stood 230 meters barrier!
MikesCZ
Posts: 349
Joined: 19 Feb 2012, 14:18

Re: Krystian Słonimski is a cheater.

Post by MikesCZ »

So I went into Hill records and found his replay from Bad Mitterndorf and I can view his replay without problems....I have DSJ 4 1.6.1 installed.

The jump itself looks ok
Name: Michal Kala
Nation: CZE

Support the game - buy it and come join us online!
Szymon11
Posts: 853
Joined: 17 Dec 2011, 17:03
Location: Tilburg, The Netherlands

Re: Krystian Słonimski is a cheater.

Post by Szymon11 »

MikesCZ wrote:So I went into Hill records and found his replay from Bad Mitterndorf and I can view his replay without problems....I have DSJ 4 1.6.1 installed.

The jump itself looks ok
Only the jumps from 2017 with really impressive lenghts do not open. And with a names of Polish skijumpers, check e.g. Engelberg, Park City HS100 and Planica and you will discern an error immediately.
Peak: 1835
Total length offline: 3535.16 m
Total length online: 3500.20 m
Former online world record holder: Wisła.
Former offline world record holder in Oberstdorf! First jumper ever who broke and stood 230 meters barrier!
Jussi Koskela
Site Admin
Site Admin
Posts: 3655
Joined: 22 Jan 2007, 14:42
Location: Finland
Contact:

Re: Krystian Słonimski is a cheater.

Post by Jussi Koskela »

Banned.
Nejc Kavasaki
Posts: 112
Joined: 05 Apr 2015, 12:53

Re: Krystian Słonimski is a cheater.

Post by Nejc Kavasaki »

And who are they? ( names )..
PEAK: 1842
Krystian1995
Posts: 13
Joined: 10 Apr 2012, 09:31

Re: Krystian Słonimski is a cheater.

Post by Krystian1995 »

Witam, piszę tutaj ponieważ zostałem nazwany oszustem oczywiście nie bez powodu bo powód jest i to jak na tacy.
Chciał bym przekazać iż wkradziono mi się na pocztę gmail. Wykradziono sporo poufnych danych przede wszystkim konto ALLEGRO oraz klucz do DSJ. Ja od 25 Listopada 2016 do 11 Lutego 2017 przebywałem w szpitalu gdyż byłem operowany. Mama na to dowód.
Moje konto zostało zablokowane w DSJ. Jeśli nie da się tego przywrócić trudno nie będę nad tym ubolewać, nie oszukiwałem, ktoś się podszył kombinował trudno takie mamy czasy niestety. Winny i tak się nie znajdzie zapewne mimo wszystko sprawa została zgłoszona na policje oczywiście nie o gre ale o dane i konta.

Pozdrawiam.
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Re: Krystian Słonimski is a cheater.

Post by mlody5 »

^nie wiem czy zauważyłeś, ale w gruncie rzeczy większość ludzi będzie miała to w dupie bo Cię nie zrozumie zwłaszcza odkąd to forum zostało anglojęzyczne.

(taki żarcik bo zawsze było hehehe)
Szymon11
Posts: 853
Joined: 17 Dec 2011, 17:03
Location: Tilburg, The Netherlands

Szymon11

Post by Szymon11 »

Krystian1995 wrote:Witam, piszę tutaj ponieważ zostałem nazwany oszustem oczywiście nie bez powodu bo powód jest i to jak na tacy.
Chciał bym przekazać iż wkradziono mi się na pocztę gmail. Wykradziono sporo poufnych danych przede wszystkim konto ALLEGRO oraz klucz do DSJ. Ja od 25 Listopada 2016 do 11 Lutego 2017 przebywałem w szpitalu gdyż byłem operowany. Mama na to dowód.
Moje konto zostało zablokowane w DSJ. Jeśli nie da się tego przywrócić trudno nie będę nad tym ubolewać, nie oszukiwałem, ktoś się podszył kombinował trudno takie mamy czasy niestety. Winny i tak się nie znajdzie zapewne mimo wszystko sprawa została zgłoszona na policje oczywiście nie o gre ale o dane i konta.

Pozdrawiam.
Przepraszam bardzo za oskarżenie w takim razie i mam nadzieję, że sprawa zostanie rozwiązana pomyślnie i że powrócisz do zdrowia.
Peak: 1835
Total length offline: 3535.16 m
Total length online: 3500.20 m
Former online world record holder: Wisła.
Former offline world record holder in Oberstdorf! First jumper ever who broke and stood 230 meters barrier!
Krystian1995
Posts: 13
Joined: 10 Apr 2012, 09:31

Re: Szymon11

Post by Krystian1995 »

Szymon11 wrote:
Krystian1995 wrote:Witam, piszę tutaj ponieważ zostałem nazwany oszustem oczywiście nie bez powodu bo powód jest i to jak na tacy.
Chciał bym przekazać iż wkradziono mi się na pocztę gmail. Wykradziono sporo poufnych danych przede wszystkim konto ALLEGRO oraz klucz do DSJ. Ja od 25 Listopada 2016 do 11 Lutego 2017 przebywałem w szpitalu gdyż byłem operowany. Mama na to dowód.
Moje konto zostało zablokowane w DSJ. Jeśli nie da się tego przywrócić trudno nie będę nad tym ubolewać, nie oszukiwałem, ktoś się podszył kombinował trudno takie mamy czasy niestety. Winny i tak się nie znajdzie zapewne mimo wszystko sprawa została zgłoszona na policje oczywiście nie o gre ale o dane i konta.

Pozdrawiam.
Przepraszam bardzo za oskarżenie w takim razie i mam nadzieję, że sprawa zostanie rozwiązana pomyślnie i że powrócisz do zdrowia.
Spoko, tutaj nie ma za co przepraszać :) każdy mógł tak pomyśleć że oszukałem. Konto nie zostało przywrócone pisałem do Jussi ale nie odpisał nic nie wiem co dalej.
Pozdrawiam
Post Reply