[Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

General discussion about DSJ4.
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

Relax take it easy... Panowie mamy grudzień, ja wiem, że przez to czekanie się wydłuża bo to dlatego że z każdym dniem napełniamy sie tym że pełna wersja wyjdzie, skoro mamy już ostatni miesiąc roku, poraz kolejny apeluje o spokój, jeśli sam Jussi napisał że grudzień to grudzień. DSJ4 pojawi się już nie długo. Może faktycznie sprawi nam prezent na Mikołajki lub Święta. Pozostaje jeszcze u mnie opcja taka, że wiedząc o tym że Finowie mają jutro Święto, Jussi wyda pełniaka dziś wieczorem albo jutro bo skoro ma wolne to sobie wyda, mało prawdopodobne ale może...


________________________________________________

Nie interesuje mnie kto będzie moderatorem na tej stronie, ja chce tylko wyrazić swoje zdanie w kwestiach skoków i samej gry, a to czy ktoś je będzie usuwał czy nie to mało mnie obchodzi. Po to jest FORUM aby pisać, i niepowinien NIKT usuwać postów, bo jest to poprostu mało kulturalne i eleganckie. Dziękuję :)
Lukinho23
Posts: 73
Joined: 10 Apr 2011, 23:24
Location: Polska BIAŁO-CZERWONI

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Lukinho23 »

Co myślicie, gdyby tam pod skocznią gdzie stoją kibice, stałyby również takie balony z reklamami? np. z logiem "mediamond"?
Image
lutek86
Posts: 32
Joined: 04 Dec 2011, 21:39

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by lutek86 »

Lukinho23 wrote:Co myślicie, gdyby tam pod skocznią gdzie stoją kibice, stałyby również takie balony z reklamami? np. z logiem "mediamond"?
Bardzo dobry pomysl
dominik9611
Posts: 11
Joined: 03 Dec 2011, 19:56

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by dominik9611 »

bulwa11 wrote:nie ujrzymy ;)
Dlaczego tak sądzisz??:)
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by bulwa11 »

Lukinho23 wrote:Co myślicie, gdyby tam pod skocznią gdzie stoją kibice, stałyby również takie balony z reklamami? np. z logiem "mediamond"?

dobre :)
lutek86
Posts: 32
Joined: 04 Dec 2011, 21:39

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by lutek86 »

Jussi albo wzial sie ciezko do pracy, ze przez 4 dni nic nie pisal na forum albo zrobil sobie dlugi weekend (zapewne maja dzis i jutro wolne w zw z Swietem Niepodleglosci)
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by J.MIRO »

Po prostu Bulwa jest realistą i stąd to wie. Wiele razy to powtarzałem i jeszcze raz powtórzę;
zanim pan Koskela wyda fulla to na pewno nas poinformuje co najmniej tydzień przed wydaniem.
Starzy wyjadacze z dsj3 na pewno to pamiętają, a przecież wystarczy poszperać po forum, i się uspokoić. To jest żałosne, że niektórzy myślą, że ot tak pełna wersja z nieba się nagle pojawi.
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by mlody5 »

lutek86 wrote:Bulwa jest spoko, dał mi warning za posta, który zasługiwał na ban for all time :D
A czy któryś polski moderator nie mógłby mieć takiej władzy aby stworzyć osobny dział ?
Ja bym np chciał pogadać tutaj z Wami o weekendzie skoków w Lillehammer ale nie mogię bo ponieważ, że nie jest to o DSJ.
Czy jako najliczniejszej populacji owegąż forum nie należy nam się POLSKI OFF TOPIC ? Hmmmm..
Można by zrobić do tego małą selekcję.. tylko osoby, które nie nabroiły przez ostatni tydzień mogłyby tam się wypowiadać.. Od tak VIP CLUB - no i naturlich osoby z minimum 50 postami tak aby nowo tworzone konta nie mialy tamże dostępu do forum owego
Za dużo pier*zielenia się z PHP, więc to ra zej odpada. Chba, żeby stworzyć specjalną grupę, do której dołączają automatucznie userzy z 50 postami! Niezły pomysł ;)
Rajmek1233
Posts: 901
Joined: 10 Apr 2011, 21:28

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Rajmek1233 »

Bulwa coś wie bo może on był tłumaczem ;P
ModernWarfare2
Posts: 168
Joined: 09 Mar 2011, 21:10
Location: Poland, Jasło

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by ModernWarfare2 »

Hmm, ja już nie obstawiam kiedy wyjdzie full :D Ale mam nadzieje będą nowe wersje? bo te 14 czy tam 15 skoczni to mało, a może Jussi specjalnie powiedział że będzie tak mało a będzie np. 20-25?
Personal Best Record - 231.38
Obrazek kiedy indziej dam xD
Hajamoto
Posts: 22
Joined: 12 Apr 2011, 19:52
Location: Polska

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Hajamoto »

Wiadomo że będą :D tylko pytanie ile wniesie skoczni nowa wersja.
matmatrix121
Posts: 1180
Joined: 11 Mar 2011, 21:39
Location: Polska, Chełm

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by matmatrix121 »

Zmieniłem już imię i nazwisko mojego klucza na moje. PB słaby ze względu na słabą formę ;)
Hajamoto przecież Jussi zapowiedział, że pojawi się nie więcej niż 10 skoczni. A więc można obstawić, że 6-7 + te z Bety czyli 10-11 a to dość dużo.
Mateusz Marciniak POL

Online peak: 1821
World Cup 2014/2015 - 5. place
World Cup 2013/2014 - 7. place
Locked