[Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

General discussion about DSJ4.
greex1
Posts: 1625
Joined: 09 Apr 2011, 22:36

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by greex1 »

Q/A to o ile dobrze wiem coś w stylu pytań między autorem a fanem?
DSJ4 Beta 2 - WR Total Lenght, WR Bad Mitterndorf HS200 and Zakopane HS94
Online World Cup 2011/2012 - World Cup A - 3rd position
Online World Cup 2012/2013 - Ski Flying A winner
Online 4HT 2013/2014 - World Cup A - 3rd position
Rajmek1233
Posts: 901
Joined: 10 Apr 2011, 21:28

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Rajmek1233 »

Niech teraz Jussi skupi się na tym ,aby zrobić więcej skoczni ,bo i tak gra online jest lepsza niż CPU.
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek Palewicz »

greex1 wrote:Q/A to o ile dobrze wiem coś w stylu pytań między autorem a fanem?
Q-questions/A-answers
Question- pytanie
Answer- odpowiedź
:)
Image
Image
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by bulwa11 »

Q&A - questions and answers - pytania i odpowiedzi po prostu :)

o kolega Dydux mnie wyprzedził ;)
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

Panowie, najważniejsze jest to, że Jussi przekazał naprawdę dużo informacji, miesiąc wydania, wszystkie nowinki graficzne no suupeeer :D. Niczym nie jestem zawiedziony i najwazniejsze jest dla mnie to, że skocznie będą odwzorowane tak jak Jussi obiecywał, mniejsza o to że będzie ich 10, ważne że granie na takich skoczniach wciągnie na długie godziny :D

P.S. @Rajmek1233, nie zgodze się z tobą klimat DSJ to komputerowi skoczkowie i rywalizacja z nimi, albo granie z przyjaciółmi z kompem.
Ale to moje zdanie ja do rozgrywki online się nie nakłonie bo mnie to nie kręci :)
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek Palewicz »

Mateo1991 wrote:Panowie, najważniejsze jest to, że Jussi przekazał naprawdę dużo informacji, miesiąc wydania, wszystkie nowinki graficzne no suupeeer :D. Niczym nie jestem zawiedziony i najwazniejsze jest dla mnie to, że skocznie będą odwzorowane tak jak Jussi obiecywał, mniejsza o to że będzie ich 10, ważne że granie na takich skoczniach wciągnie na długie godziny :D

P.S. @Rajmek1233, nie zgodze się z tobą klimat DSJ to komputerowi skoczkowie i rywalizacja z nimi, albo granie z przyjaciółmi z kompem.
Ale to moje zdanie ja do rozgrywki online się nie nakłonie bo mnie to nie kręci :)
O, widzisz, ja lubię grać sam, jeśli chodzi o DSJ 2 i 3 to ja grałem tak z 15-20 skoczków i 2 komputerowych dla porównania.
Image
Image
Rajmek1233
Posts: 901
Joined: 10 Apr 2011, 21:28

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Rajmek1233 »

Mateo1991 zakładam ,że nie masz klucza i nie wiesz jak jest na online...
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

@Rajmek1233, zgadłeś nie mam klucza i pocinam na dwóch skoczniach w Lahti i Lillehammer dwoma skoczkami... klucz kupie po wyjściu FV. Co do gry online, skoro ma to sławę ok przecież nic do tego nie mam, ale w DSJ dla mnie liczy się gra z CPU albo z kumplami :)
Luk
Posts: 907
Joined: 09 Apr 2011, 15:47
Location: Gliwice, Poland
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Luk »

Tak jak wspominałem - chciałem, żeby byli komputerowi skoczkowie CPU. Ja też nie mam ochoty grać online, a mam własny klucz. Za niedługo będą same gry online i wtedy bez internetu nawet się nie wysramy :|
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by bulwa11 »

to kwestia gustu każdego. Ja np. lubię pocinać z CPU :)
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

Dobrze wiedzieć że są jeszcze tutaj osoby znające klimat DSJ, jakoś w dwóch pierwszych częściach nie było online a ile chwil radości było w domach w czasie chociażby ferii. No ale zgadza sie kazdy gra jak woli i ja wole CPU :)
Luk
Posts: 907
Joined: 09 Apr 2011, 15:47
Location: Gliwice, Poland
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Luk »

Czyli wygląda na to, że pełna wersja wyjdzie dopiero pod koniec grudnia. Trochę szkoda, że będzie na początku tylko 10 skoczni. Na przykład w Skokach Narciarskich 2003 było 27 skoczni, a rok później było aż 39. W RTL-u było podobnie. No i jak wspominałem liczę jeszcze na to że będzie CPU bo jak nie będzie to będę równie często grać w DSJ3

Ale nawet z tymi 10 skoczniami, jak będą skoczkowie CPU i ustawimy podwójny puchar to można sobie zrobić fajny PŚ z 20 zawodami :)
greex1
Posts: 1625
Joined: 09 Apr 2011, 22:36

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by greex1 »

Mateo1991 wrote:@Rajmek1233, zgadłeś nie mam klucza i pocinam na dwóch skoczniach w Lahti i Lillehammer dwoma skoczkami... klucz kupie po wyjściu FV. Co do gry online, skoro ma to sławę ok przecież nic do tego nie mam, ale w DSJ dla mnie liczy się gra z CPU albo z kumplami :)
Tylko tak piszesz, na 99% masz Reijno ;P

Noo dużo informacji dzisiaj :P Q&A 11.11.11
DSJ4 Beta 2 - WR Total Lenght, WR Bad Mitterndorf HS200 and Zakopane HS94
Online World Cup 2011/2012 - World Cup A - 3rd position
Online World Cup 2012/2013 - Ski Flying A winner
Online 4HT 2013/2014 - World Cup A - 3rd position
cruzzz112
Posts: 483
Joined: 12 Apr 2011, 12:56

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by cruzzz112 »

Dużo informacji ale dwie najważniejsze złe. Full późno, brak CPU.
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek Palewicz »

Mateo1991 wrote:Dobrze wiedzieć że są jeszcze tutaj osoby znające klimat DSJ, jakoś w dwóch pierwszych częściach nie było online a ile chwil radości było w domach w czasie chociażby ferii. No ale zgadza sie kazdy gra jak woli i ja wole CPU :)
Nienawidzę takiego czegoś. Znam klimat DSJ2, wręcz regularnie gram w tą grę ponieważ to jedna z najbardziej grywalnych gier w jakie grałem. I gram tam, tak jak pisałem, z małą ilością graczy komputerowych. Nie przepadanie za CPU skreśla mnie z listy ludzi, którzy są za******i, bo lubią klasyczne rzeczy?
Image
Image
Locked