[Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

General discussion about DSJ4.
Locked
Di Stefano
Posts: 734
Joined: 18 Jul 2011, 18:07

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Di Stefano »

Rajmek1233 wrote:Mam taki pomysł aby (jak będzie cpu) można było ustawić gdzie zawodnik skacze najlepiej np. Na skoczniach normalnych , dużych i mamutach ;P
Popieram!
A ja mam też taki pomysł że jak grasz wszystkimi to jest opcja Symuluj resztę skoków jak na przykład nie chce ci się już grać na danej skoczni
Last edited by Di Stefano on 19 Jul 2011, 22:23, edited 1 time in total.
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

No może być ten pomysł. Ale tryb kariery moim zdaniem jest zbędny. To jest DSJ a nie jakiaś produkcja typu RTL chociażby. Nie wiem jak by była kariera oczywiście by mi nie pszeszkadzało, ale wole klasyczny Puchar Świata
majkolaj
Posts: 101
Joined: 18 Jul 2011, 18:04

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by majkolaj »

Nie to nie jest rtl tylko dsj żeby był tryb kariery
Image
Di Stefano
Posts: 734
Joined: 18 Jul 2011, 18:07

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Di Stefano »

ja też zbyt dużo w to nie grałem w 3 i preferuje WC
Last edited by Di Stefano on 19 Jul 2011, 22:45, edited 1 time in total.
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

Wiecie co mnie też najbardziej rajcuje w DSJ 4 ? To aby było bardziej bogatsze otoczenie wokół skoczni, i żeby również z wyglądu przypominaly te prawdziwe. Podoba mi się np KULM, jest to skocznia naturalna i Jussi świetnie ją pokazał w beta2. Mam nadzieje że będą smaczki z Planicy czyli budka przy belce startowej tam gdzie czekają, Siatka ochronna w Harahovie Lahti itd. Jakaś fajna konstrukcja skoczni w Oslo o to mi chodzi żeby fajnie to Jussi zmajstrował :). Oczywiście tez bez zbędnego naćkania jakimiś gratami. Aha no i oczywiście realizm lotu jest genialny mam nadzieje że w kolejnej wersji nic się z fizyki lotu nie zmieni
Rajmek1233
Posts: 901
Joined: 10 Apr 2011, 21:28

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Rajmek1233 »

Kariery w DSJ4 nigdy nie będzie więc spokojnie :)
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by J.MIRO »

Chodziło mi karierę taka jaka była w dsj3 czyli bez zbędnych umiejętności, tylko po prostu grasz przeciwko cpu.
Rajmek1233
Posts: 901
Joined: 10 Apr 2011, 21:28

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Rajmek1233 »

Nom tylko CPU brakuje do bycia happy;)
Di Stefano
Posts: 734
Joined: 18 Jul 2011, 18:07

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Di Stefano »

Mateo1991 pisałem już o tym
ModernWarfare2
Posts: 168
Joined: 09 Mar 2011, 21:10
Location: Poland, Jasło

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by ModernWarfare2 »

Heh nie wiecie kiedy czasem będzie pełna wersja? bo dawno mnie tu nie było więc nie wiem czy coś o tym było, i czy nie wiadomo co nowego dodadzą
Personal Best Record - 231.38
Obrazek kiedy indziej dam xD
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

Siema ModernWarfare 2, no nic nam na ten temat nie wiadomo. Czekamy cierpliwie na jakąś poszlakę, jakiś post od Jussiego. Narazie nikt nic nie może powiedzieć więc nie jesteśmy mądrzejsi o datę premiery ale jesteśmy mądrzejsi o kilka ciekawych pomysłów które mogą bądź powiiny się znaleść w kolejnej odsłonie. Przeglądnij forum napisz co myślisz i napisz co ty byś chciał :) :)
doubleffect
Posts: 52
Joined: 08 Mar 2009, 06:56
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by doubleffect »

Szczerze - ja już dawno przestałem czekać. Od początku nie podobał mi się gameplay i jak już mam włączyć DSJ, to DSJ3, bo to skakanie w DSJ4 to jakaś totalna porażka. Nawet jak już opanowałem wybicie się i normalne prowadzenie skoku, to i tak 50% skoków kończyło się koziołkiem, mimo że robiłem już wszystko mechanicznie.

Wolałbym już jakiś edytor skoczni dla DSJ3, a niech reszta sobie gra w DSJ4. Nigdy mnie nie interesowała rywalizacja przez internet, bo też jakiś specjalista to ze mnie nie jest.

I jeszcze jedno - rozumiem preordery, ale tutaj nawet nie wiadomo, czego się spodziewać, sprawa ciągnie się już miesiącami, więc dziwię się ludziom, którzy zapłacili, żeby teraz skakać na 4 skoczniach, no i żeby mieć już zaklepaną pełną wersję, jak wreszcie pojawi się.
DSJ3 Personal best: 314.0m (Slovenia)
DSJ4 Personal best: 196.5m (Planica) (what a great jump that was!...)
skorpios
Posts: 205
Joined: 07 Jan 2009, 01:42
Location: United Kingdom / Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by skorpios »

Dziwie sie tobie, ze sie dziwisz :P nikt nikogo nie zmuszal ani nie zmusza do zakupienia gry w fazie beta :)
Teraz z reka na sercu powiedz, ze NIGDY nie czekales na nic, na cokolwiek, na co wydalbys pieniadze wiedzac, ze inni beda sie temu conajmniej dziwic ;)

Ja osobiscie gram w dsj z przerwami na "zycie" z 6-7 lat, online 2.5 roku, kiedy wyszla beta dsj4 zostalem przy dsj3 i skakalem do konca sezonu, dopiero pozniej zaczalem uczyc sie 4.

I tu cie zdziwie, kupilem bete pare dni po jej pojawieniu sie, poniewaz wiem, ze Jussi Koskela jest swietnym programista i kazda kolejna wersja dsj przebijala poprzednia, wiec bez wahania zaplacilem za "kota w worku" :P

Co do "spodziewania sie", to wystarczy dosyc pobieznie sledzic forum, wtedy bedziesz wiedzial, czego sie spodziewac, a ze trwa to miesiace, to wybacz, ale te gre robi JEDNA osoba, a nie 100 czy 200 osob.

pozdrawiam.



"Nawet jak już opanowałem wybicie się i normalne prowadzenie skoku, to i tak 50% skoków kończyło się koziołkiem, mimo że robiłem już wszystko mechanicznie."

czyli nie opanowales wyybicia i normalnego prowadzenia skoku, skoro "koziolkujesz" :P nie ma to jak sie zniechecic po kilku dniach, bo watpie, zebys dluzej probowal :)
greex1
Posts: 1625
Joined: 09 Apr 2011, 22:36

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by greex1 »

Jak dla mnie to DSJ4 bije na głowę DSJ3 - realistyczny technika lotu, realne skocznie ( jest to dla mnie bardzo ważne ), zapełnione otoczenie - drzewa itp., kibice i tak dalej i tak dalej, a jeszcze z pewnością będzie sporo urozmaiceń.

Co do trybu kariery - jak dla mnie może być, ale na takiej zasadzie, że zostanie także stary dobry World Cup, a karierę będzie można zagrać osobno.
DSJ4 Beta 2 - WR Total Lenght, WR Bad Mitterndorf HS200 and Zakopane HS94
Online World Cup 2011/2012 - World Cup A - 3rd position
Online World Cup 2012/2013 - Ski Flying A winner
Online 4HT 2013/2014 - World Cup A - 3rd position
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by mlody5 »

nie rozumiem, dlaczego chcecie mieć no jakieś udoskonalenia typu siatka ochronna w Lahti i Harrachowie. OK, fajny pomysł, ale pomyślcie o użytkownikach słabszych PC-tów -.-
"Nawet jak już opanowałem wybicie się i normalne prowadzenie skoku, to i tak 50% skoków kończyło się koziołkiem, mimo że robiłem już wszystko mechanicznie."
to znaczy, że grać nie umiesz :twisted: a poza tym kupiłeś swój klucz? bo jak nie to nie odzywaj się do tych osób, które ten klucz kupiły i umią skakać lepiej od Cb
Locked