Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
Locked
pajkul
Posts: 232
Joined: 30 Dec 2008, 00:11
Location: Poland

Post by pajkul »

A co, mam ku*wa plakac czy sie biczowac? Mam czas na jedno i drugie.
Skoczek12
Posts: 69
Joined: 28 Feb 2011, 21:15
Location: Bielsko-Biala, Poland

Post by Skoczek12 »

Harrachov jest nietypowy przez to, że praktycznie na wszystkich mamutach się po wybiciu opada a potem wznosi i sie odlatuje, a w Harrachovie się niesamowicie wysoko wychodzi z progu a potem opada (bez żadnego wznoszenia się np. na 155 metrze)
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Post by bulwa11 »

matura jest przereklamowana. wszyscy sie nakręcają jaka to ona straszna trudna i co chesz jeszcze. A prawda jest taka że przez 4 lata(technikum) praktycznie w ogóle sie nie uczyłem a próbną zdałem lepiej niż dobrze.... obecnie jest taki poziom na maturze że nie da się nie zdać.... no ale nie będe płakał z tego powodu ;) troche gorzej jest z egzaminem zawodowym ale to nie miejsce i czas na dyskusje o szkole i egzaminach ;)

pozdro
kitrak
Posts: 178
Joined: 20 Jan 2011, 17:52
Location: Poland

Post by kitrak »

Ja zdałem maturę całkiem nieźle przy niemalże zerowym nakładzie pracy... Kwestia wpasowania się w klucz i podstawowych umiejętności posługiwania się mózgiem.
MatiZPolski
Posts: 23
Joined: 07 Mar 2011, 00:43

Post by MatiZPolski »

Thanks You very much Jussi for dsj and hill in Zakopane!
maibatsu
Posts: 50
Joined: 11 Feb 2011, 23:10

Post by maibatsu »

Jackob wrote:@Dydux666

Harrachov nietypowym mamutem? Odpowiedni punkt K i HS kwalifikują go do tego miana, a że się nie "odlatuje"? Hmm, IMO Amman w skoku na 215,5 metra (nieustanym) jak najbardziej "odleciał". On kiedyś był nietypowy, przez co wyjątkowy, Toni Innauer nazwał go nawet najpiękniejszą skocznią mamucią, ale z innej przyczyny. Wyróżniała go przed ostatnią przebudową, robiąca wręcz piorunujące wrażenie, wysokość paraboli lotu uzyskiwanej przez skoczka po wyjściu z progu (nagrania lotów z lat 90, czy choćby dublet Małysza z 2001 roku). Obserwując zmagania skoczków na tym obiekcie ciężko było nie odczuć, że latają na prawdziwym gigancie. Oczywiście, bezpieczeństwo skoczków jest najważniejsze, ale wydaje mi się, że tę skocznię obdarto ze swojej unikalności, robiąc z niej właśnie "zwykłego" mamuta.
Niestety, ale musze sie zgodzic. Po nieudanych dla nas zawodach (MS w lotach) na Certaku w 2002 roku, na kolejne loty czekalem az 6 lat, ale to juz nie byl ten Certak, zabrano to, co w Harrachovie bylo najpiekniejsze - wysoka parabole lotu.
Ogolnie FIS teraz nakazuje przebudowywac starsze skocznie, na ktorych lata sie wysoko, dla bezpieczenstwa....
motorheadbanger
Posts: 3
Joined: 09 Feb 2011, 01:01

Post by motorheadbanger »

nie chce spamować, ale to niesamowite że jeden człowiek potrafił zrobić tak grywalną grę, a raczej całą serię jaką było i jest DSJ. grywalną nie tylko dla zagorzałych fanów skoków.
to tylko moje wrażenia które powielają się z waszymi itp itd.
to tyle. od tego jest forum żeby się wyrazić.
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

ja nie rozumiem przecież beta 2 jest już gotowa to czego jussi nie może jej wydać teraz w tej chwili
Ascot
Posts: 251
Joined: 26 Mar 2011, 09:48
Location: Polska , Olsztyn
Contact:

Post by Ascot »

dsj 4 wrote:ja nie rozumiem przecież beta 2 jest już gotowa to czego jussi nie może jej wydać teraz w tej chwili
Ma do zarządzania, ale jeszcze w wersji do pobrania .
:P
Dragorwyin
Posts: 114
Joined: 23 Feb 2011, 13:27
Location: Poland

Post by Dragorwyin »

Dwie nowe skocznie to Bad Mitterndorf HS200 i Zakopane HS94, no i gitara gra :D
***
@edit
Srry za taki zapłon, dopiero wstałem i zauważyłem, że już pisaliście o tym :D
Last edited by Dragorwyin on 09 Apr 2011, 10:32, edited 1 time in total.
Image
gg77
Posts: 47
Joined: 03 Feb 2011, 14:38
Location: PL

Post by gg77 »

Dzisiaj wieczorem na pewno wyjdzie beta 2. Ja już nie moge się doczekać Zakopca i Bad Mitendorf (czy jak to sie pisze). Obstawiam pierwszy mój skok na mamucie to będzie z 40m :D
Adziu
Posts: 109
Joined: 01 Feb 2008, 15:55

Post by Adziu »

Założę się że znajdą się tacy co będą prosić o klucz, by pograć sobie na nowych skoczniach. Także lepiej uzbroicie się w cierpliwość, bo może być nie zły rozpierdol na forum.
W Czwartek pisałem, że w Piątek(jakkolwiek to zabrzmiało ;d)nasi zrobią szturm na forum i sprawdziło się...

Kurde, nie wiem jak wy ale ja mam jakieś zmieszane odczucia do tych nowych skoczni. O ile Kulm to moim zdaniem dobry wybór, to Średnia Krokiew nie za bardzo.A czemu?ja miałem nadzieję, że w dsj4 będą skocznie na których regularnie odbywają się zawody na arenie międzynarodowej, a zdaję się, że mniejsza Krokiew nie gości zbyt często w kalendarzach ps czy coc i nie jest tak znaną skocznią jak choćby Villach na które liczyłem, że będzie juz w becie 2 Jednak z drugiej strony to fajnie, że Jussi dodał Polską skocznie !
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

a ja sobie nie pogram na kulm i na zakopanem bo nie mam klucza:(:(:(
Tue
Posts: 38
Joined: 05 Apr 2011, 09:19
Location: Poland

Post by Tue »

Powinien teraz Jussi w Becie 2 zablokować klucz tego Lamota żeby te dzieciaki nie pomyślały sobie, że mogą mieć wszystko za darmo. Bardzo dobrze, że udostępnia w Becie 2 nowe skocznie tylko tym, którzy zainwestowali w grę.
Image

Tue
dsj 4
Posts: 344
Joined: 27 Feb 2011, 21:39
Location: PL
Contact:

Post by dsj 4 »

Tue wrote:Powinien teraz Jussi w Becie 2 zablokować klucz tego Lamota żeby te dzieciaki nie pomyślały sobie, że mogą mieć wszystko za darmo. Bardzo dobrze, że udostępnia w Becie 2 nowe skocznie tylko tym, którzy zainwestowali w grę.
za betę nie powinno się płacić ponieważ jest to wersja do testowania
Locked