Section for Slo and Cro/ Sekcija za Slo i HR

General discussion about DSJ3.
Post Reply
ivica josip
Posts: 33
Joined: 30 Jun 2009, 00:08

Section for Slo and Cro/ Sekcija za Slo i HR

Post by ivica josip »

Sjajan sajt WWW.SKI-STARS.EU organizira svjetsko prvenstvo u offline modu od 26-29 03. 2010.
ivica josip
Posts: 33
Joined: 30 Jun 2009, 00:08

Post by ivica josip »

Sjajni skokovi Drazene , bas ljepo sto ponovo skaces. Mogao bi ostaviti koji replay recimo
Litvu ili Gruziju.
flight_no18
Posts: 8
Joined: 07 Feb 2007, 22:55
Location: Pula, Croatia

Post by flight_no18 »

Pozdrav tebi Ivice:) Slučajno zađoh ovdje pa rekoh, ajd' da odgovorim.
Pa evo, hvala...iako od sebe više ne tražim da budem broj 1 u svijetu kao nekad. Instalirao sam ponovo DSJ prije cca mjesec i po dana pa onako brzinski šaram po skakaonicama. Za mnoge sam utrošio doslovno nekoliko minuta,a za neke do pola sata.Tako da su rezultati u skladu s utrošenim vremenom:) Ovo je uvijek bio pravi mali dragulj od igrice i odlična razonoda.
Vidim da si talent i da imaš nekoliko izvanserijskih rezultata. I ja bih volio vidjeti tvoje skokove na Českoj, Norveškoj, Latviji, Rumunjskoj i BIH. I Bugarska i ti je jaka, ali tu nisam ni ja daleko:)
Zanimljivo da spominješ Litvu i Gruziju. Za Litvu sam bio nepripremnjen jer nisam očekivao tako vanserijsko dobar vjetar. Trebao sam tamo preko 160m. A Gruzija...priča za sebe,potpuno neočekivano. Upišat ćeš se od smijeha kad vidiš vjetar koji sam imao. Uragansku brzinu na mostu,ali previše sjeverni vjetar...prema gore. Na većini skakaonica inače takav vjetar ne pali.
Čuj, ne bih tu uploadao, ali ako mi ostaviš mail (recimo možeš i u privatnoj poruci ovdje na forumu), poslat ću ti ih mailom. Tako ti možeš imeni onih 5 gore navedenih.
Osobno mislim da imam i par kvalitetnijih skokova, ali nisu više rangirani.Budući da sam uvijek komparirao dužinu skoka s brzinom na odskoku i vjetrom u drugom dijelu skoka u zraku..npr.jučer sam skočio na FIN 226m s mizernom brzinom na mostu od samo 97,7 km/h...šteta što nisam u tom trenutku imao bolje uvjete jer je skakač imao odličnu putanju...
Itd itd:)
Cvetko Stanisa
Posts: 27
Joined: 23 Jan 2007, 10:17
Location: Slovenia

Post by Cvetko Stanisa »

Ej Stari sta ja to vidim!
Ovo mi je bas prijatno iznenadzenje kad posle skoro dve godine opet pogledam na forum pa moje oci ugledaju "flight_no18"! Ovo mi je draze nego kad bi jucer v Planici pao novi WR! Znaci nisam ja jedini koga je posle toliko vremena zahvatila nostalgija. Bit ce mi stvarno drago ako mi se javis na PM ili direktno na moj e-mail.

Barem se nadam, da nisi zaboravijo na "Leteceg medvjedica No.1"
flight_no18
Posts: 8
Joined: 07 Feb 2007, 22:55
Location: Pula, Croatia

Post by flight_no18 »

Hej Cvetko kućo stara!:) Pa evo, što reći, nedavno sam ipak ponovo ovo instalirao i sad brzinski prelazim sve skakaonice. Još nisam stigao sve. Ne očekuj ništa spektakularno od mene, ok?:) Možda sam ipak prestar za ovo...ili možda nisam.Čekam da vidim kako će sve izgledati u veriji 4 kad izađe...da vidimo kako će onda ići. Vjerujem da ću igrati ako će biti vremena. Ipak sam ja obiteljski čovjek s malo vremena...
Ipak, ono nekad su bila zlatna vremena i igra koja mi se više sviđala. Sasvim druge stvari su bile bitne, sasvim neka druga igra, sa drugim ciljevima..i bla bla bla:)
A ti? Igrat ćeš ili? Javim ti se na PM jer nisam nikad imao tvoj mail...

P.S. A na Planici...prvo Hajek, pa ono čudo od Simona Ammanna. Čovjek jednostavno ne smije izvesti telemark jer predaleko skače...236,5 m s nižeg zaletišta. Čudo.
Ipak, znaš tko je meni uvijek bio najdraži skakač. Kazuyoshi Funaki:) Kakav stil...mogao je puhati orkanski vjetar, a čovjek u zraku nepomičan kao statua. Nikad nitko neće više tako lijepo skakati...perfekcija. Njemu su ocjene 20 bile sasvim normalna stvar:)

Pozdrav.
Alen
Posts: 23
Joined: 23 Jan 2007, 21:57

Post by Alen »

ne dirajte mi Bjelorusiju :wink:

jel se skače još online?
Post Reply