jak zdobyć klucz do gry

General discussion about DSJ3.
Post Reply
miki200
Posts: 2
Joined: 28 Feb 2010, 09:53

jak zdobyć klucz do gry

Post by miki200 »

Dzieńdobry państwo mam problem :( niemoę znaleźć klucza do gry ski jump 3.
Proszę piście na forum albo na e-melia:mikijag2000@wp.pl ,dziękuję za każdą pomoc. 8)
skorpios
Posts: 205
Joined: 07 Jan 2009, 01:42
Location: United Kingdom / Poland

Re: jak zdobyć klucz do gry

Post by skorpios »

miki200 wrote:Dzieńdobry państwo mam problem :( niemoę znaleźć klucza do gry ski jump 3.
Proszę piście na forum albo na e-melia:mikijag2000@wp.pl ,dziękuję za każdą pomoc. 8)
najprostszy sposob to wejsc na glowna strone www.mediamond.fi i kupic gre, 10 euro i masz gre legalna na wieki, a o nielegalne klucze raczej sie na tym forum nie pytaj.
Michal Skalik
Posts: 172
Joined: 09 Jul 2008, 23:15
Location: Poland

Post by Michal Skalik »

Nie rozumiem jak można miedz w sobie tyle bezczelności żeby coś takiego tutaj napisać... Kup sobie klucz kolego, a nie pytaj gdzie można go zdobyć, bo legalnie zdobyć się go nie da, trzeba kopić.
StepByStep
Latajek
Posts: 9
Joined: 21 Mar 2009, 01:52

...

Post by Latajek »

... Michale , przecież widać po pisowni , że to młody człowiek ( dzieciak - bez obrazy Miki )... Wszedł sobie i myślał , że to Forum to coś w rodzaju ,, ...kto ma klucz do Dsj3, bo mam tylko 4 skocznie a chciał bym więcej ... ,, :)))
Miki , tak jak kolega Skorpios napisał , wystarczy 10 Euro i masz Full wypas , trenujesz , skaczesz z innymi graczami na On-line czyli wszyscy w tym samym czasie i jest SUPER :)
Kody o które pytałeś są już zablokowane . Poza tym jaka to przyjemność ścigać się z samym sobą , co ? Te kody umożliwiały grę , owszem , ale grało się tam samemu , bez innych zawodników...
Tak więc spytaj Rodziców czy zasponsorują Ci ( kupią ) tę grę . .. Muszą jedynie mieć konto na Pay- Pal..
Jarosław Kobyliński
...skakać każdy może - trochę lepiej lub trochę gorzej ...
Post Reply