POMOCY!!!!!!!!!! I NEED YOUR HELP!!!!

General discussion about DSJ3.
Post Reply
smerek
Posts: 6
Joined: 29 Apr 2009, 21:45

POMOCY!!!!!!!!!! I NEED YOUR HELP!!!!

Post by smerek »

Witam,
Mam wielki klopot i mam nadzieje,ze ktos mi pomoze.
Mam zarejestrowana wersje dsj3 1.7
Podczas uruchamiania PS wyswietla sie komunikat, ze plik z folderu Players jest uszkodzony :/ Problem w tym, ze mam kilka fajnych rekordow skoczni (wszystko na powtorkach, ktore dzialaja), lecz nie da sie uruchomic ani PS ani przeslania rekordow na serwer... Jak temu zaradzc....Szkoda by mi bylo stracic te rekordy... POMOCY!
Czekam na info.Pozdrawiam
M


Hi,
Got a problem. I did not update my records to server and right now when I want start World Cup game is switching off and got a command:
Invalid file :E:\ Documents and Settings\Mich\My documents\Deluxe Ski Jump 3\Players\MY NAME.plr
All my records are shown as "local hill records" not "personal" ones, so I can't send them to server :/ I did try to register once again with code recived from Jussi, for exactly the same name, but still no possible to send hill records :/ Now I got like 12 personal new records, which are not updated on server :/ PLEASE help me because I dont want to lose them! Of course I got a replays of all of them.

Hope for quick replay

M
Domin
Posts: 148
Joined: 23 Jan 2007, 15:38

Post by Domin »

Na jakie imie i nazwisko masz zarejestrowanego gracza? Podaj personalia sprawdzimy chociaz czy masz legalna wersje...
---------------------------------------------
Dominik Domin Machowiak
smerek
Posts: 6
Joined: 29 Apr 2009, 21:45

Post by smerek »

Domin wrote:Na jakie imie i nazwisko masz zarejestrowanego gracza? Podaj personalia sprawdzimy chociaz czy masz legalna wersje...

... typowe.... napisane jak byk... mam ZAREJESTROWANA (patrz: LEGALNA) wersje.... o glupoty zapyta, ale jak pomoc to nie wie...
M
Jussi Koskela
Site Admin
Site Admin
Posts: 3657
Joined: 22 Jan 2007, 14:42
Location: Finland
Contact:

Post by Jussi Koskela »

The hill records are pretty much lost if the file was broken.
smerek
Posts: 6
Joined: 29 Apr 2009, 21:45

Post by smerek »

Jussi Koskela wrote:The hill records are pretty much lost if the file was broken.
Jussi, so even if there are still saved in my game I can't send them to the server? This are not good news :/
smerek
Posts: 6
Joined: 29 Apr 2009, 21:45

Post by smerek »

*they are
skorpios
Posts: 205
Joined: 07 Jan 2009, 01:42
Location: United Kingdom / Poland

Post by skorpios »

Moze przeslij Jussiemu powtorki, na ich podstawie niech zapisze Ci na serwerze rekordy, a Ty sciagnij gre na nowo i zainstaluj ponownie :) pozdr.
smerek
Posts: 6
Joined: 29 Apr 2009, 21:45

Post by smerek »

skorpios wrote:Moze przeslij Jussiemu powtorki, na ich podstawie niech zapisze Ci na serwerze rekordy, a Ty sciagnij gre na nowo i zainstaluj ponownie :) pozdr.
Napisalam do Jussiego maila, ale niestety brak odpowiedzi :/ jedyna odpowiedz od niego dostalam tutaj na forum :/ Pewnie sprobuje raz jeszcze, bo jak na moje mozliwosci te skoki byly naprawde kosmiczne :)
Pozdrawiam

Monika
skorpios
Posts: 205
Joined: 07 Jan 2009, 01:42
Location: United Kingdom / Poland

Post by skorpios »

Moniko, skaczesz online?

jesli nie, to sprobuj, jest duzo ciekawiej, skaczesz z realnymi osobami :) fajna zabawa, pierwszy miesiac masz gratis, pozniej trzeba wykupic subskrybcje.

pozdrawiam,
Rafal.
Ralph K.
Moderator
Posts: 235
Joined: 15 Apr 2008, 15:56

Post by Ralph K. »

Moniko, a przykład takiego kosmicznego rekordu, to ... ? :)
banan123
Posts: 151
Joined: 05 Feb 2007, 19:54

Post by banan123 »

ahaaaaaaaaa to ty jesteś brykalski
smerek
Posts: 6
Joined: 29 Apr 2009, 21:45

Post by smerek »

banan123 wrote:ahaaaaaaaaa to ty jesteś brykalski

Nie - moj kosmiczny (dla mnie) rekord, to np.: 249.92 w Hiszpanii


P.S. Czy tutaj w kazdym watku musi sie pojawic nazwisko Brykalski? :P
Post Reply