[Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

General discussion about DSJ4.
Locked
dudolinho90
Posts: 353
Joined: 03 Jul 2011, 14:51
Location: New York

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by dudolinho90 »

hehe pewnie kazdy by tak chcial ale w ostatnim czasie jussi nie robil takich niespodzianek ; ) jak skonczy szybciej to zapowie na tydzien moze dwa przed wydaniem
Image

Image
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by bulwa11 »

trzeba będzie odpalić 3dmaxa i zrobić jakąś skocznie + otoczenie... chociaż do dziś nie wiem jak stworzyć drzewo :/ w maxie

Areen - Ty coś działasz w maxie/grafice ?
Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek5035 »

Image
100% to juz skonczylem
pobiłem rekord w KulM!
Image
Image
Winner WOT'S competitions: 35
Podium general classification of WOT: 10
Winner general classification of WOT: 5
pPrusio98
Posts: 45
Joined: 13 Apr 2011, 16:17
Location: Polska
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by pPrusio98 »

Pochwale się, a czemu nie:
Image

W Google SketchUp zrobione ; )
radeksar1995
Posts: 328
Joined: 30 Jun 2011, 15:00
Location: POLSKA / POLAND (POL)

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by radeksar1995 »

Całkiem fajnie wygląda efekt końcowy Bartek :)
Podoba mi się też projekt Prusio :) Dobrze żeby takie podobne linie były w fv DSJ4 :D W Planicy jest prawie zawsze tak samo jeżeli chodzi o linie, to mógłby Jussi właśnie podobnie do tego zrobić... :D
Bartek5035 wrote: -prawdziwe niebo
-prawdziwe drzewa
-prawdziwy igielit
chyba igelit a nie igielit?
Mateo1991
Posts: 341
Joined: 10 Apr 2011, 12:06
Location: TKN

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Mateo1991 »

Taki full realizmy nie pasuje do DSJ4, ten screen niech będzie przedmiotem twojej wyobraźni przelanej na tego screena :). Racje ci przyznam do tego Bartek, że dominują i pasują jak to napisałeś "szorstkie kolory", kolory na twojej pracy są zbyt ostre i kolorystyczne co też dobrze że sam zauważyłeś. Mimo to gratuluje pomysłu wreszcie coś się nowego pojawiło. Sam chciałbym stworzyć coś podobnego, jaki program jest odpowiedni PODKREŚLAM dla początkujących, nigdy nie miałem z grafiką styczności i jak byście mi polecili jakiś program amatorski to... może zaproponuje w postaci screena coś do DSJ4. Swoją drogą wpadł mi pomysł żeby w otoczeniu, pojawiły się jakieś parkingi w oddali jakieś drogi itp. myśle że jest to do wykonania tym bardziej że dany szcegół nie był by trudny w zrobieniu i nie byłby wymagający :)
dudolinho90
Posts: 353
Joined: 03 Jul 2011, 14:51
Location: New York

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by dudolinho90 »

cala otoczka byla by fajna ale badzmy szczerzy dla osob grajacych na f1 podczas skoku bylo by to malo widoczne a watpie, ze ktos regularnie oglada powtorki z wszystkich kamer fajne sa pomysły np. Radka gdzie na schodach stali inni zawodnicy moze jakies nowe bandy generalnie wszystko to co bd widoczne podczas skoku glownie kamer f1 i f2 bo sa najbardziej chyba wykorzystywane
Image

Image
Bartek5035
Posts: 485
Joined: 22 Jan 2011, 00:27
Location: Poland
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Bartek5035 »

Mateo1991 wrote:Taki full realizmy nie pasuje do DSJ4, ten screen niech będzie przedmiotem twojej wyobraźni przelanej na tego screena :). Racje ci przyznam do tego Bartek, że dominują i pasują jak to napisałeś "szorstkie kolory", kolory na twojej pracy są zbyt ostre i kolorystyczne co też dobrze że sam zauważyłeś. Mimo to gratuluje pomysłu wreszcie coś się nowego pojawiło. Sam chciałbym stworzyć coś podobnego, jaki program jest odpowiedni PODKREŚLAM dla początkujących, nigdy nie miałem z grafiką styczności i jak byście mi polecili jakiś program amatorski to... może zaproponuje w postaci screena coś do DSJ4. Swoją drogą wpadł mi pomysł żeby w otoczeniu, pojawiły się jakieś parkingi w oddali jakieś drogi itp. myśle że jest to do wykonania tym bardziej że dany szcegół nie był by trudny w zrobieniu i nie byłby wymagający :)
Jak na początek Paint.NET
a jak to ogarniesz to Gimp a potem PhotoShop
Image
Image
Winner WOT'S competitions: 35
Podium general classification of WOT: 10
Winner general classification of WOT: 5
radeksar1995
Posts: 328
Joined: 30 Jun 2011, 15:00
Location: POLSKA / POLAND (POL)

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by radeksar1995 »

Niestety, popdobno skoczków na schodkach nie będzie ponieważ strasznie spowolniło by to działanie gry :(
Ciekawy jestem czy Jussi zrobi koszulki startowe nowe :D No i jak będą wyglądać te nowe kaski, a czekam na więcej skocznie (łącznie 25-30) trochę ciekawsze warunki pogodowe i możliwość ich ustawiania (dzień/noc-czysto/deszcz/śnieg/mgła) Liczę na to żę Jussi faktycznie zrobi możliwość ustawienia 3 konkursów na danym obiekcie na innym 2 a na i innym 1, no i oczywiście oczekuję gracza CPU dla konkurencji :)
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by mlody5 »

ja tak naprawdę chcę tylko graczy CPU i inne skocznie. Resztę mam w zadup... to znaczy w poważaniu
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by bulwa11 »

no dokładnie mlody5 CPU i skocznie i moge grać przez całe lata w czwórke :D
KubaZa
Posts: 58
Joined: 12 Apr 2011, 16:22
Location: Poland

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by KubaZa »

Ale ci skoczkowie co czekają na skok nie muszą się ruszać, wątpię żeby były jakieś "lagi" ^^
Koniasty
Posts: 144
Joined: 01 Feb 2011, 19:58

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Koniasty »

Fajnie by było gdyby można robić własne skocznie
Image
Di Stefano
Posts: 734
Joined: 18 Jul 2011, 18:07

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by Di Stefano »

nie wiem z co to za różnica czy by się dodało więcej drzew czy skoczków...
J.MIRO
Posts: 850
Joined: 10 Mar 2011, 11:16
Location: POLAND

Re: [Pol] For Poles/Dla Polaków - Discussion topic!

Post by J.MIRO »

I bardzo dobrze, że nie będzie skoczków na schodach. Jestem z tego bardzo zadowolony. A gdyby tak bardziej się nad tym zastanowić, to mi jest potrzebne:
- 40 nowych skoczni
- CPU
- Rozsądne wyjście dla systemu K.O ( Na przykład ja w world cup gram tylko 20 zawodnikami, a w team cup 6 drużynami)
- No i można ustawiać ile chce się konkursów do trzech najlepiej (jeśli mnie rozumiecie)
- Jeszcze rozstawienie skoczni, czyli:
Mamutów - 6 (to są wszystkie mamuty)
Skoczni dużych - 25
Skoczni normalnych - 15
Skoczni średnich - 5
Skoczni małych - 2

Może wyszło mi 53, ale im więcej skoczni, tym lepiej. :D
Locked