Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
Locked
Skoczek12
Posts: 69
Joined: 28 Feb 2011, 21:15
Location: Bielsko-Biala, Poland

Post by Skoczek12 »

Wiadomo, że Jussi chciał dla Polaków (duża, bardzo duża część userów) zrobić tą skocznię, ale dla mnie na przykład dużo lepsza byłaby skocznia Sapporo (2007) czy Villach (tu mam wspomnienia z 2001). Ale nie narzekajmy są skocznie a to się liczy :)
Mortys
Posts: 17
Joined: 19 Feb 2011, 18:29
Location: Poland

Post by Mortys »

Koniasty wrote:Chciałem sobie polatać w Vikersund...
co za idiota myśli że w becie 2 będzie największa skocznia.
Spodziewałem się że Kulm lub ta z Harrachova będzie

A Krokiew to chyba w hołdzie Polakom zrobił za to że mają 100 stron w swoim dziale na forum :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Post by Bartek Palewicz »

kitrak wrote:Kulm i... Średnia Krokiew. SZOK.
Spodziewałem się Harrachova i Villach...a tu :shock:
kitrak
Posts: 178
Joined: 20 Jan 2011, 17:52
Location: Poland

Post by kitrak »

Dydux666 wrote:
kitrak wrote:Kulm i... Średnia Krokiew. SZOK.
Spodziewałem się Harrachova i Villach...a tu :shock:
Ja po cichu liczyłem właśnie na Kulm, ale Średniej Krokwi to za Chiny Ludowe się nie spodziewałem.
Mortys
Posts: 17
Joined: 19 Feb 2011, 18:29
Location: Poland

Post by Mortys »

Zajebiście było by rano odpalić kompa a tu beta2
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Post by Bartek Palewicz »

kitrak wrote:
Dydux666 wrote:
kitrak wrote:Kulm i... Średnia Krokiew. SZOK.
Spodziewałem się Harrachova i Villach...a tu :shock:
Ja po cichu liczyłem właśnie na Kulm, ale Średniej Krokwi to za Chiny Ludowe się nie spodziewałem.
No mimo wszystko trochę dziwnie z tym Harrachovem by było bo typowy mamut to to nie jest (zamiast opaść i zacząć się wznosić od razu z góry na dół), ale pomyślałem sobie że jakby Jussi dał jakiegoś innego mamuta to by się potem ludzie mniej interesowali.
@pajkul Może jednak zaśniesz ?:wink:
Jackob
Posts: 8
Joined: 08 Apr 2011, 18:38

Post by Jackob »

A mnie tam się podoba wybór Średniej Krokwii przez Jussiego do drugiej bety, można to traktować jako taki ukłonik twórcy gry w stronę rzeszy polskich fanów DSJ, których jak wiemy nie brakuje.

Thanks for Zakopane Jussi ;)
pajkul
Posts: 232
Joined: 30 Dec 2008, 00:11
Location: Poland

Post by pajkul »

Dydux666 wrote:
kitrak wrote:
Dydux666 wrote: Spodziewałem się Harrachova i Villach...a tu :shock:
Ja po cichu liczyłem właśnie na Kulm, ale Średniej Krokwi to za Chiny Ludowe się nie spodziewałem.
No mimo wszystko trochę dziwnie z tym Harrachovem by było bo typowy mamut to to nie jest (zamiast opaść i zacząć się wznosić od razu z góry na dół), ale pomyślałem sobie że jakby Jussi dał jakiegoś innego mamuta to by się potem ludzie mniej interesowali.
@pajkul Może jednak zaśniesz ?:wink:
A czemu mialbym zasnac? Przeciez tu nie o skocznie chodzi. Tyle sie zmieni w fizyce lotu, pozycji w locie, sterowaniu, dodana mozliwosc zmiany belek, zupelnie nowe dzwieki, dwukolorowe stroje, narty, poprawione ladowanie... Nie wytrzymam.
DerekPoland
Posts: 4
Joined: 06 Apr 2011, 13:23

Post by DerekPoland »

Big thanks Jussi for poland hill.
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Post by Bartek Palewicz »

pajkul wrote:
Dydux666 wrote: No mimo wszystko trochę dziwnie z tym Harrachovem by było bo typowy mamut to to nie jest (zamiast opaść i zacząć się wznosić od razu z góry na dół), ale pomyślałem sobie że jakby Jussi dał jakiegoś innego mamuta to by się potem ludzie mniej interesowali.
@pajkul Może jednak zaśniesz ?:wink:
A czemu mialbym zasnac? Przeciez tu nie o skocznie chodzi. Tyle sie zmieni w fizyce lotu, pozycji w locie, sterowaniu, dodana mozliwosc zmiany belek, zupelnie nowe dzwieki, dwukolorowe stroje, narty, poprawione ladowanie... Nie wytrzymam.
Chociaż masz małą cząstkę tego wszystkiego. A nie słyszałem o lądowaniu, możesz mi powiedzieć co się w nim zmieni?
pajkul
Posts: 232
Joined: 30 Dec 2008, 00:11
Location: Poland

Post by pajkul »

Ja nie chce wiedziec, ja chce doswiadczyc! Chce graaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac. ;] LOL. I za 3 tyg. zdaje mature xD

Odnosnie ladowania - wiem tyle, co ty.
bulwa11
Moderator
Posts: 1079
Joined: 23 Mar 2010, 21:11
Location: Poland

Post by bulwa11 »

pajkul wrote:Ja nie chce wiedziec, ja chce doswiadczyc! Chce graaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaac. ;] LOL. I za 3 tyg. zdaje mature xD

Odnosnie ladowania - wiem tyle, co ty.
no to pozdrowienia dla maturzysty od maturzysty ;)

co jak co ale DSJ ważniejsze :D
Jackob
Posts: 8
Joined: 08 Apr 2011, 18:38

Post by Jackob »

@Dydux666

Harrachov nietypowym mamutem? Odpowiedni punkt K i HS kwalifikują go do tego miana, a że się nie "odlatuje"? Hmm, IMO Amman w skoku na 215,5 metra (nieustanym) jak najbardziej "odleciał". On kiedyś był nietypowy, przez co wyjątkowy, Toni Innauer nazwał go nawet najpiękniejszą skocznią mamucią, ale z innej przyczyny. Wyróżniała go przed ostatnią przebudową, robiąca wręcz piorunujące wrażenie, wysokość paraboli lotu uzyskiwanej przez skoczka po wyjściu z progu (nagrania lotów z lat 90, czy choćby dublet Małysza z 2001 roku). Obserwując zmagania skoczków na tym obiekcie ciężko było nie odczuć, że latają na prawdziwym gigancie. Oczywiście, bezpieczeństwo skoczków jest najważniejsze, ale wydaje mi się, że tę skocznię obdarto ze swojej unikalności, robiąc z niej właśnie "zwykłego" mamuta.

Ja Planicy czy Vikersund się w becie nie spodziewam, takie smaczki plus choćby Willingen to oczywiście poczekać muszą na pełną wersję. Generalnie super, że się na mamucie polata.
Last edited by Jackob on 08 Apr 2011, 23:55, edited 2 times in total.
MatiZPolski
Posts: 23
Joined: 07 Mar 2011, 00:43

Post by MatiZPolski »

DerekPoland wrote:Big thanks Jussi for poland hill.
Hołd Polakowi się należy :wink:
ciekawe czy bedzie widać Wielka Krokiew w tle.

a tak poza tym najlepiej gdyby styl latania w dsj 4 był taki:
Image

:D :D :D 8) 8) 8) :wink: :wink: :wink:
Last edited by MatiZPolski on 08 Apr 2011, 23:52, edited 1 time in total.
Bartek Palewicz
Posts: 1150
Joined: 25 Mar 2011, 15:48
Location: Poland

Post by Bartek Palewicz »

pajkul wrote:LOL. I za 3 tyg. zdaje mature xD
I TY PRZEJMUJESZ SIĘ TYM, ŻE NIE MA BETY 2 ?!?!
Chociaż to normalne, ja rano przed sprawdzianem szóstoklasisty sprawdziłem czy nie ma bety 2 :)
Locked