Section for Poles / Dzial dla Polaków !

General discussion about DSJ4.
Locked
mlody5
Posts: 1236
Joined: 22 Jan 2011, 20:50
Location: Poland, Kielce
Contact:

Post by mlody5 »

dsj 4 wrote:są już jakieś większe szanse że beta 2 będzie w tym miesiącu czy ten same co podał Jussi 50-60%
no to jeszcze Jussi ma 6 dni... ale nie piszcie tylko i nie mówcie, że ja mu każę tę bete 2 wydać konieczne w tym miesiącu !
Lipinski
Moderator
Posts: 87
Joined: 16 Feb 2009, 17:33

Post by Lipinski »

Mistrz wrote:
Krzysztof Stuchlik wrote:Więc każdy metr dalej to ogromna trudność.
A co myślisz, że w DSJ4 tak nie jest? Jest jeszcze trudniej.
Krzysztof Stuchlik wrote:i Co do kolegi mistrza :)

Żal jak widzę co ty wypisujesz DSJ# jest łatwe? Ludzie podam wam przykład

Pomijając już te 308 m ale dajmy na to ktoś skoczy 316 m i się chwali, że zarąbiście bo to tylko 4 m mniej niż Rekord Świata. A ja wam powiem że to nie tylko ale wielkie aż 4 m. Bo on skoczy raz 316 m i myśli, że ciutek zabrakło do wr a to nie prawda. Różnica nawet metra jest bardzo duża wiem co mówię. W dsj3 skoczyłem około 40x 316 m ale 317 m już tylko 13 razy 318 m już tylko 4 razy i tylko 4 skoki więcej niż 319 m.... Więc każdy metr dalej to ogromna trudność. Ty mówisz, że dsj3 czy 4 jest łatwe, zgadzam się ,tak jak łatwe jest jeżdzenie na rowerze potrafi to miliony ludzi. Ale tour de france wygrywa tylko jeden .... Zrozum ludzi z którymi rozmawiasz nie interesuje skakanie po "308" m na słoweni.... mnie nie interesuje nawet pierwsza 100 ani 50 ani nawet 10 na świecie... Wszystko zależy jakie kto ma cele. Spróbuj w dsj3 wybić takiego totala jak ja mam lub skocz dalej odemnie na slo, albowygraj więcej razy na online niz M. Lipiński lub pobij WR w peak Michała Skalika wtedy mów, że DSJ3 jest łatwy :) Póki co kolego przelatując HS na Słoweni nie masz się zabardzo czym chwalić:) Jak uważasz że jest to łatwe nie ma sprawy zapraszam na solo na Słoweni zobaczymy czy skoki poza HS Ci wystarczą :)
Po pierwsze uważasz się za nie wiadomo kogo a nawet nie umiesz użyć funkcji "edytuj post" i to jest właśnie "żal" jak się na to patrzy. Po drugie mnie nie interesuje on-line, wolę skoki realistyczne a nie jakieś hektary metrów poza punkt HS. Po trzecie oceniamy DSJ inną miarą (już to pisałem) więc mamy na to inne spojrzenie. Zależy co kto rozumie pod poszczególnymi pojęciami. Jak wam się DSJ4 nie podoba to nie wiem po co wchodzicie do tego tematu czy nawet na to forum? Tylko spamujecie narzucając wszystkim swoje zdanie. Nawet podważacie zdanie twórcy gry (mam na myśli kwestię, która gra: DSJ3 czy DSJ4 jest realistyczniejsza :D ).
Dalsza dyskusja nie ma sensu.
Żal się patrzy, jak się czyta twoje wypociny, trochę szacunku, Strasznie uparty jesteś, najlepsi gracze dsjota ci tłumacza a ty i tak swoje, To tak jakbyś kłócił się z Małyszem na temat skoków, wiadomo ze lepszy i wcześniej znany zawodnik posiada większą wiedzę, niż nowy nieznany na arenie, my po przez rywalizowanie miedzy sobą możemy określić trudność gry,
, ty nigdy nie grałeś tak, wiec nie możesz mieć, co do tego racji – rozumiesz?
Total Start WC - 109./ Wins - 56./ Marathon - 9./ Podium - 84.
TDD 2009 - 2 position
TDD 2010 - 2 position
10th Anniversary Tournamenent - 1st
Winter Cup 09/10 - 1st.
4Hills 2011 - 2 position
Adziu
Posts: 109
Joined: 01 Feb 2008, 15:55

Post by Adziu »

plkmetal1990 wrote:To co piszesz tyczy się tak samo 4 jak i 3 . Tylko że w 3 są o wiele większe skocznie stąd rozpiętość w rekordach mimo wszystko 4 sama w sobie łatwa też nie jest Kajek pisze że ciągłe skakanie 145 metrów jest nudne no tak ale jeśli twój co 2 skok jest taki to zmierz się z rekordem Jaluvki jeśli to takie łatwe :)
Jaluvka to oszust, tak więc porównywanie jego rekordów do naszych nie ma większego sensu.

EDIT: Przynajmniej oszustem był w wcześniejszej wersji, bo widzę, że jego rekordy nie odstają od reszty. Jak doskonale większość pamięta, Czescy koledzy z początku też wyraźnie nie odstawali, zobaczymy jak bedzie teraz. Bo, że skacze na spowalniaczu to pewne, zresztą R.Cholewa wydaję się, że też.
plkmetal1990
Posts: 46
Joined: 25 Feb 2011, 17:09

Post by plkmetal1990 »

A skąd wiesz że oszukuje ? Złapałes go za rękę? Zresztą taki skok jest możliwy niby nie jestem jakimś wybitnym graczem ale raz się mi w praktyce udało tyle skoczyć nawet dalej i to bez żadnych wind hacków
Damex1111
Posts: 2
Joined: 21 Mar 2011, 22:40

Post by Damex1111 »

Kiedy będzie beta 2???
Mistrz
Posts: 354
Joined: 28 Feb 2011, 00:48

Post by Mistrz »

Lipinski wrote: Żal się patrzy, jak się czyta twoje wypociny, trochę szacunku, Strasznie uparty jesteś, najlepsi gracze dsjota ci tłumacza a ty i tak swoje, To tak jakbyś kłócił się z Małyszem na temat skoków, wiadomo ze lepszy i wcześniej znany zawodnik posiada większą wiedzę, niż nowy nieznany na arenie, my po przez rywalizowanie miedzy sobą możemy określić trudność gry,
, ty nigdy nie grałeś tak, wiec nie możesz mieć, co do tego racji – rozumiesz?
Nie będę okazywał szacunku osobom które same go nie okazują. Mogę mieć rację taką jak mi się podoba, poza tym rywalizacji z osobami realnymi, że tak powiem, doświadczyłem kilkakrotnie, kiedyś grając na jednym komputerze w kilka osób w tryb SP więc wiem jak to mniej więcej wygląda. Ale ty to powinieneś wiedzieć, przecież ty wszystko o mnie wiesz :D Po raz kolejny piszę: to że na arenie jestem nieznany (co jest prawdą) nie oznacza jeszcze, że nie umiem grać w DSJ3/ nie znam się na tym/nie mogę mieć własnego zdania. Krótko mówiąc: trudność gry może określić każdy kto w nią grał obojętnie na jakim trybie. I mojego zdania o tym nie zmienisz. Jesteś nachalny, ale nie zmienisz.
Damex1111 wrote:Kiedy będzie beta 2???
A więc: beta2 wyjdzie wtedy kiedy wyjdzie.
Gogo123400
Posts: 15
Joined: 25 Mar 2011, 16:35

Post by Gogo123400 »

Jussi prosze o beta 2 na 26 marca na benefis Adama Małysza i że by byłą skocznia Zakopane
Gogo123400
Posts: 15
Joined: 25 Mar 2011, 16:35

Post by Gogo123400 »

Prosze o zakopane i Planice w beta 2
Adziu
Posts: 109
Joined: 01 Feb 2008, 15:55

Post by Adziu »

Następny idiota na forum...
rafalwesolekk
Posts: 13
Joined: 02 Feb 2010, 00:03

Post by rafalwesolekk »

Wiesz co Adziu mi się wydaje , że Jaluvka tak bardzo nie odstaje od reszty bo pewnie cieżko ( nawet na spowalniaczu ) skoczyć dalej . Widziałem też , że Pfleger się uaktywnił .. Teraz jeszcze tylko Brykalski i ekipa w komplecie :)
" Nie sztuką jest wygrywać , sztuką jest przegrać i się z tego podnieść "
plkmetal1990
Posts: 46
Joined: 25 Feb 2011, 17:09

Post by plkmetal1990 »

Co do cheaterów to mam kilka pytań do was panowie. Skąd wogóle wiecie że oni grają na spowalniaczu? Przyznali się? I czy biorą udział w turniejach online a jak tak to czy odstają wyraźnie od reszty? Z góry dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi, ciekawi mnie to już od jakiegoś czasu.
sebomur98
Posts: 64
Joined: 16 Mar 2011, 00:05
Contact:

Post by sebomur98 »

nie ma strony dsj4.phorum.pl
też to zauważyliście ?
Ski_Jumper
Posts: 84
Joined: 09 Feb 2011, 12:53

Post by Ski_Jumper »

plkmetal1990
a więc nigdy oni NIE GRALI online. dziwne nie? więc stawiam się na miejscu takiego rekordzisty: widzę że mam rekord to nawet jeśli nie mam do tego przekonania to chociaż na chwilę wchodzę na online żeby zobaczyć czy dobry jestem rzeczywiście. Albo nie uważacie za dziwne że rekordy Jaluvki w dsj 4 ukazały się jednego dnia i to o tej samej porze?
plkmetal1990
Posts: 46
Joined: 25 Feb 2011, 17:09

Post by plkmetal1990 »

no dobra używa cheatów a skąd wiesz że chodzi o spowalniacz a nie co innego? A co do twojego pytania to może pierwsze u siebie te rekordy ustanowił a dopier potem posłał na serwer.
Ski_Jumper
Posts: 84
Joined: 09 Feb 2011, 12:53

Post by Ski_Jumper »

kurde, jak możesz bronić takie oszusta jak Jaluvka który naprawdę potrafi ludziom dobrą zabawę zepsuć. Ktoś się stara siedzi godzinami żeby rekord pobić a tu ci wchodzi taki oszust i po zabawie..Jak mi wyjaśnisz że nigdy nie grał online? Tylko nie mów że może nie lubi bo śmiech na sali..
Locked