Polish order form/Polski formularz zamówienia.

Questions about registration and online subscriptions.
cruzzz112
Posts: 483
Joined: 12 Apr 2011, 12:56

Post by cruzzz112 »

Jedno pytanie:
Jak zamówię klucz przez Pay-pal'a to nie muszę tego wysyłać http://www.mediamond.fi/dsj4/buy/orderform.txt ??
Wtedy Jussi weźmie moje dane z konta na Pay-pal'u czy jak?
Kudłaty
Posts: 9
Joined: 09 Apr 2011, 21:29

Post by Kudłaty »

Nic nie musisz wysylac. Automatycznie przyjdzie do Ciebie e-mail z kluczem. :) Dane beda te z paypala.
cruzzz112
Posts: 483
Joined: 12 Apr 2011, 12:56

Post by cruzzz112 »

Czyli, że jak zrobiłbym przelew z konta siostry to będzie klucz pod jej imieniem i nazwiskiem?
Kudłaty
Posts: 9
Joined: 09 Apr 2011, 21:29

Post by Kudłaty »

Tak. Jednak podczas skladania zamowienia dsj na paypalu mozesz zmienic imie i nazwisko. W ostatecznosci jak by cos poszlo zle, to zawsze zostaje e-mail do Jussiego. :)
cruzzz112
Posts: 483
Joined: 12 Apr 2011, 12:56

Post by cruzzz112 »

Założył bym swoje konto ale niepełnoletność mi nie pozwala, ale chyba da się założyć konto niepełnoletniemu z tego co wiem.
Kudłaty
Posts: 9
Joined: 09 Apr 2011, 21:29

Post by Kudłaty »

Tego niestety nie wiem. Pamietam jednak jak sam zamawialem poprzez paypal, to tuz przed akceptacja platnosci byly rubryczki (w tym z imieniem i nazwiskiem do zmiany). Na stronie http://www.mediamond.fi/dsj4/buy/ jest napisane cos takiego:
If you buy DSJ4 to another person please enter the name of the recipient to the shipping address details, so that the registration key will be made on his / her name.
Wiec po zmianie powinno byc na Twoje imie i nazwisko.
cruzzz112
Posts: 483
Joined: 12 Apr 2011, 12:56

Post by cruzzz112 »

Wielkie dzięki za pomoc, pogramy w następnym tygodniu na online ;)
cruzzz112
Posts: 483
Joined: 12 Apr 2011, 12:56

Post by cruzzz112 »

Już napotkałem problem przy zakładaniu pay-pal'a nie mam numeru CVV2 na karcie ;(
maciej53
Posts: 123
Joined: 26 Jan 2011, 18:26
Location: Poland, Gorzów Wielkopolski

Post by maciej53 »

cruzzz112 wrote:Już napotkałem problem przy zakładaniu pay-pal'a nie mam numeru CVV2 na karcie ;(
Pamiętaj, że PayPala można doładować także poprzez przelew.
cruzzz112
Posts: 483
Joined: 12 Apr 2011, 12:56

Post by cruzzz112 »

Czyli przy zakładaniu konta nie podawać numeru karty i tego cvv2 i później będzie się dało przelać pieniądze za pomocą przelewu pocztowego na PayPala?

Sorry za tyle pytań ale nie wiem nic o PayPalu i chcę się zorientować :)
maciej53
Posts: 123
Joined: 26 Jan 2011, 18:26
Location: Poland, Gorzów Wielkopolski

Post by maciej53 »

cruzzz112 wrote:Czyli przy zakładaniu konta nie podawać numeru karty i tego cvv2 i później będzie się dało przelać pieniądze za pomocą przelewu pocztowego na PayPala?

Sorry za tyle pytań ale nie wiem nic o PayPalu i chcę się zorientować :)
Tak, przy zakładaniu nie trzeba dodawać karty. Posiadanie karty przypisanej do konta jest opcją.
kilerfcb
Posts: 15
Joined: 22 Jan 2011, 15:20
Location: Poland

Post by kilerfcb »

ogolnie oplaca sie kupic ;D nie wazne jakim sposobem, wazne zeby to miec ;D
pPrusio98
Posts: 45
Joined: 13 Apr 2011, 16:17
Location: Polska
Contact:

Re: Polish order form/Polski formularz zamówienia.

Post by pPrusio98 »

Nie trzeba mieć karty żeby mieć paypala ;D Ja ostatnio kupiłem klucz i cały zabieg od momentu założenia konta do momentu przyjścia klucz zajął 15 minut :) A naprawdę warto!
piter_ski
Posts: 87
Joined: 08 Mar 2011, 12:48
Location: Poland

Re: Polish order form/Polski formularz zamówienia.

Post by piter_ski »

Tak gdyby ktoś miał jakieś opory bo konto ma na kogoś innego, czy coś, to od razu dodaję, że po wysłaniu maila do Jussi'ego bardzo szybko poprawi lub zmieni konkretne dane. Ja np. przy zamawianiu zapomniałem zmienić narodowości z FIN na POL w formularzu i po wysłaniu maila bardzo szybko zostało to skorygowane i potwierdzone mailem do mnie :) Jussi zawsze chętnie pomaga :)
Image
Registered Player
cruzzz112
Posts: 483
Joined: 12 Apr 2011, 12:56

Re: Polish order form/Polski formularz zamówienia.

Post by cruzzz112 »

Ja w końcu umrę przez ten zasrany klucz! Teraz jak chcę dostać dane na jakie konto przelac pieniadze to musze podac numer karty klienta, ktorego w papierach nie da sie znaleźć :evil: :evil:
Post Reply